به گزارش راسان خبر از پایگاه خبری پلیس, فرمانده انتظامی استان ایلام با اشاره به اینکه اختلاف مالی بین چند نفر باعث درگیری و نزاع شده است گفت: موضوع اسید پاشی در این درگیری صحت ندارد. سردار نورعلی یاری گفت: به دنبال وقوع یک فقره درگیری در میدان انقلاب شهر ایلام بلافاصله گشت‌های ویژه پلیس […]

به گزارش راسان خبر از پایگاه خبری پلیس, فرمانده انتظامی استان ایلام با اشاره به اینکه اختلاف مالی بین چند نفر باعث درگیری و نزاع شده است گفت: موضوع اسید پاشی در این درگیری صحت ندارد.

سردار نورعلی یاری گفت: به دنبال وقوع یک فقره درگیری در میدان انقلاب شهر ایلام بلافاصله گشت‌های ویژه پلیس در محل حاضر و ضمن شناسایی عاملان این نزاع نسبت به برقراری آرامش در محل اقدام کردند.

وی در خصوص جزئیات این درگیری گفت:چند نفر بعلت اختلاف حساب با مغازه داری درگیر می‌شوند که در این هنگام یکی از طرفین ناخواسته ظرف حاوی محلول لوله بازکن را به سمت دیگری دعوا پرتاب می کند که باعث صدمه دیدن او و ۲ نفر دیگر می‌شود.

فرمانده انتظامی با حضور مأموران آرامش در محل حاکم و عاملان این نزاع و درگیری نیز شناسایی و دستگیر می‌شوند.

وی با کذب خواندن موضوع اسید پاشی در این درگیری گفت: محلولی که به صورت مصدومان این حادثه پاشیده شده است اسیدی نبوده است و صرفا بصورت ناخواسته بعلت لگد زدن به ظرف حاوی مواد لوله بازکنی به بدن ۳ نفر پاشیده می شود.