به گزارش راسان خبر؛ طی حکمی از سوی مدیر کل حفاظت محیط زیست ایلام ، علیرضا نصوری به عنوان رئیس جدید اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دهلران منصوب شد. جلسه تودیع و معارفه با حضور مدیرکل حفاظت محیط زیست استان، معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل و فرماندار دهلران در فرمانداری دهلران برگزار گردید. […]

download-(2)

به گزارش راسان خبر؛ طی حکمی از سوی مدیر کل حفاظت محیط زیست ایلام ، علیرضا نصوری به عنوان رئیس جدید اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دهلران منصوب شد.

جلسه تودیع و معارفه با حضور مدیرکل حفاظت محیط زیست استان، معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل و فرماندار دهلران در فرمانداری دهلران برگزار گردید.

“مازیار سلیمان نژاد” در این جلسه با اشاره به اهمیت محیط زیست و نقش مردم و سازمان های مردم نهاد گفت: امروز با فرهنگ سازی و اطلاع رسانی شاهد اقدام های خوبی در حوزه محیط زیست هستیم.

وی دهلران را یکی از شهرستان های مهم  به لحاظ گردشگری و توریستی در استان ایلام معرفی کرد و افزود: با وجود جاذبه های گردشگری که در دهلران وجود دارد، مردم می توانند از این مواهب طبیعی خدادادی به نحو احسن استفاده کنند.

“سلیمان نژاد”مسئولیت را فرصتی برای خدمت رسانی به مردم ورفع مشکلات آنان دانست و خاطر نشان کرد: جهت رفع مشکلات محیط زیستی، امید است همه دستگاه های اجرایی  و مردم با این اداره کل همکاری ویژه داشته باشند.

 وی ضمن تشکر از توجه ویژۀ فرماندار دهلران  به مسائل محیط زیستی ، خواستار همکاری بیشتر در جهت پیشبرد هرچه بهتر اهداف سازمان محیط زیست شد.

فرماندار دهلران نیز در این جلسه گفت: حفظ محیط زیست وظیفه ای شرعی،ملی و همگانی است و حفظ و حراست از آن وظیفه همه آحاد مردم می باشد که با تعامل و همکاری بین مردم می توان از محیط زیست به نحو احسن نگهداری کرد.

“سبزی ” گفت: عزم فرمانداری دهلران برای حل مشکلات محیط زیستی شهرستان جدی است و امیدوارم در راستای اهداف عالی محیط زیست بتوان قدمهای بلندی برداشت.

وی از زحمات “شادیوند” در دوران تصدی ریاست اداره حفاظت محیط زیست دهلران تشکر و قدردانی نموده و برای “نصوری” رئیس جدید ادارۀ حفاظت محیط زیست شهرستان آرزوی موفقیت نمود.

شایان ذکر است در پایان این جلسه علیرضا نصوری به عنوان رئیس جدید اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دهلران منصوب و از خدمات کیانوش شادیوند تقدیر شد.