راسان خبر؛ سلام اميني نماينده منتخب مردم در حوزه شمالي استان ايلام در مجلس شوراي اسلامي به نمایندگی از نمایندگان منتخب سخنرانی نمود و گفت: هزينه كردن در حوزه آموزش نوعي سرمايه گذاري محسوب شده و توجه وي‍‍ژه به اين حوزه از ناهنجاري های اجتماعی جلوگيري خواهد كرد. وي ادامه داد: با وجود اينكه تاكنون […]

امینی
راسان خبر؛ سلام اميني نماينده منتخب مردم در حوزه شمالي استان ايلام در مجلس شوراي اسلامي به نمایندگی از نمایندگان منتخب سخنرانی نمود و گفت: هزينه كردن در حوزه آموزش نوعي سرمايه گذاري محسوب شده و توجه وي‍‍ژه به اين حوزه از ناهنجاري های اجتماعی جلوگيري خواهد كرد.
وي ادامه داد: با وجود اينكه تاكنون نظام آموزشي كشور خدمات زيادي به مردم ارائه كرده ولي متاسفانه همچنان برخي ناهنجاري هاي اجتماعي در جامعه حاكم است.
وي با بيان اينكه جايگاه آموزش و پرورش و جايگاه معلمان نيازمند توجه خاص است اضافه كرد: با نگاه وي‍ژه به اين حوزه بدون شك شاهد بهبود سيستم آموزشي كشور و در نتيجه جامعه اي سالم تر خواهيم بود.
لارم به ذکر است؛  آیین تجلیل از معلمان ماندگار با حضور ۳ منتخب مردم استان در مجلس شورای اسلامی، جلال میرزایی، سلام امینی از حوزه ی شمالی استان و شادمهر کاظم زاده از حوزه ی جنوب استان صبح یکشنبه ۱۲ اردیبهشت در محل تالار فرهنگیان برگزار شد.