امام جمعه ايلام با اشاره به پرونده درخشان ناجا در برخورد با هنجارشکنان گفت: نيروي انتظامي مظهر اقتدار ، عزت و امنيت کشور است.

۱-(۲۳)

به گزارش راسان نیوز؛ ، آيت ا… “محمد نقي لطفي” در ديدار با فرمانده نيروي انتظامي کشور اظهار داشت: امروز اقتدار پايدار و امنيت مثال زدني کشور در عرصه هاي مختلف مرهون حضور مقتدرانه عزيزان نيروي انتظامي است .

وي ادامه داد: اين يک واقعيت است که نيروي انتظامي مظهر اقتدار ، عزت و امنيت نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران مي باشد و کارنامه اين نيرو در برخورد و مقابله با هنجارشکنان درخشان است .

امام جمعه ايلام به ۴۳۰ کيلومتر مرز مشترک اين استان با کشور عراق اشاره کرد و گفت: قطعاً با حضور مقتدرانه مرزبانان و نيروي انتظامي کوچکترين مسئله امنيتي در استان وجود نداشته است .

وي اربعين و حضور ميليوني زائران عتبات عاليات از سراسر کشور و ساير کشورها را در مرز مهران مسئله مهم استان عنوان کرد و گفت: در سال گذشته نيروي انتظامي با حجم سنگين کار به خوبي توانستند از اين مأموريت سربلند بيرون بيايند.

نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه ايلام تصريح کرد: بخش اعظمي از نظم و امنتي که در اربعين سال گذشته در مرز مهران حاکم بود مرهون تلاش هاي شبانه روزي نيروي انتظامي بود.

فرمانده نيروي انتظامي کشور در اين ديدار طي سخناني گفت: نيروي انتظامي براي محقق شدن فرماندهان مقام معظم رهبري در خصوص اقتصاد مقاومتي جلساتي را برگزار کرده است و بررسي هاي لازم را با حضور کارشناسان داخل و خارج ناجا انجام داده است .

وي برخورد و مقابله با قاچاق کالا و ارز را از اولويت هاي نيروي انتظامي در راستاي تحقق شعار سال مقام معظم رهبري عنوان کرد و گفت: پليس از آمادگي لازم براي شناسايي ، کشف و برخورد با قاچاقچيان کالا در سراسر کشور و به ويژه شهرهاي استان هاي مرزي برخوردار است.

سردار اشتري مقابله با شبکه هاي مافيايي قاچاق را از برنامه هاي اصلي ناجا عنوان کرد و ضمن برشمردن توفيقات چند ماهه اخير در اجراي طرح هاي مقابله اي با اين گونه باندها گفت: هماهنگي خوبي بين نيروي انتظامي و دستگاه قضايي به وجود آمده تابتوانيم توفيقات بيشتري در اين راستا داشته باشيم .

فرمانده ناجا ايجاد و برقراري امنيت در محيط کسب و کار را از ديگر اقدامات ناجا در راستاي اقتصاد مقاومتي عنوان کرد و گفت:در هرجايي از کشور که نياز به سرمايه گذاري وجود دارد نيروي انتظامي آمادگي حفظ و برقراري امنيت را دارد .