ایلام، راسان خبر_ نماینده مردم ایلام ، مهران، سیروان ، چرداول ، ملکشاهی و ایوان در مجلس شورای اسلامی از بکارگیری برخی مدیران بازنشسته در برخی دوایر دولتی انتقاد کرد.

۲۱۰۴۹۲۸

به گزارش راسان خبر؛ جلال میرزایی شنبه گذشته در مراسم اختتامیه هشتمین دوره طرح ولایت دانشجویان بسیجی دانشگاه های استان ایلام اظهار داشت: هم اکنون با حجم بسیار زیاد نیروهای تحصیل کرده دانشگاهی حتی در مقاطع تحصیلات تکمیلی روبرو هستیم و این در حالیست که بخش زیادی از مسئولیت های اجرایی توسط نیروهای بازنشسته اشتغال شده است.

وی افزود: مسئولان برای بکارگیری این نیروها چه توجیهی دارند چراکه در صورت بکارگیری نیروهای جوان با توجه به انگیزه و تلاش آنان بهره وری امور نیز افزایش خواهد یافت.

عضو کمیسیون انرژی مجلس دهم یادآور شد: هم اکنون بخش زیادی از وقت نمایندگان مجلس که باید صرف امور اساسی کشور و حوزه انتخابیه خود شود به دلیل معضل بیکاری و انتظارات مردم به پاسخگویی در خصوص درخواست های اشتغال سپری می شود که برای نظام اسلامی با این ظرفیت ها و امکانات زیبنده نیست.

میرزایی از مسئولان ارشد کشور و دولت خواست نظارت بیشتری بر نحوه جذب افراد در دستگاه های مختلف داشته و افراد را خارج از ضوابط جذب نکرده و تنها با گذراندن شرایط تعیین شده استخدامی بکارگیری کنند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود از موافقان و مخالفان اجرای برجام خواست تا در بیان مسائل تقویت نظام و رهبری را ملاک قرار داده و از بیان سخنانی که وحدت ملی را خدشه دار می کند، پرهیز کنند.

نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکایی ها در ماه های گذشته در اجرای برجام کارشکنی های متعددی داشته اند و رهبری فرمودند اگر آنها برجام را پاره کنند ما آنرا آتش می زنیم، برخی از این سخن معظم له چنین تعبیر کردند که روی سخن ایشان با دولت است درحالیکه مخاطب ایشان نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا بود.

میرزایی تاکید کرد: بدون شک همه باید در چارچوب منویات رهبر معظم انقلاب حرکت کرده و با تقویت پایه های نظام کشور را در مقابل تهدیدهای پیش رو مصون نگه داریم.

وی اضافه کرد: ایران اسلامی هم اکنون به استحکام و بالندگی رسیده است و دشمنان توان ضربه زدن به پایه های نظام را ندارند ولی باید هموراه سطح هوشیاری و امادگی خود را برای مقابله با این ترفندها بالا ببریم.