به گزارش پایگاه خبری راسان خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان ایلام: حجه الاسلام والمسلمین محمدی نماینده ولی فقیه و ریاست سازمان اوقاف و امور خیریه به همراه مدیرکل اوقاف استان ایلام با حجه الاسلام و المسلمین لطفی نماینده فقیه و امام جمعه ایلام دیدار کرد. وی با بیان تبیین قیام […]

download-3

به گزارش پایگاه خبری راسان خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان ایلام: حجه الاسلام والمسلمین محمدی نماینده ولی فقیه و ریاست سازمان اوقاف و امور خیریه به همراه مدیرکل اوقاف استان ایلام با حجه الاسلام و المسلمین لطفی نماینده فقیه و امام جمعه ایلام دیدار کرد.

وی با بیان تبیین قیام عاشورا و اربعین حسینی(ع)، اظهار داشت: برای گسترش فرهنگ قرآنی در اربعین، سازمان اوقاف و امور خیریه توسط اداره کل های اوقاف استان ها ۴۷ موکب در تمام مسیرهای داخل کشور برپا کرده است.

وی ادامه داد: این سازمان ۹۰۰ موکب در شهرهای نجف، کربلا، کاظمین و سامرا مستقر کرده است.

حجه الاسلام والمسلمین لطفی نماینده ولی فقیه و امام جمعه ایلام تصریح کرد: مرز مهران به عنوان انتخاب اول زائران اربعین شناخته شده است و خدمات رسانی به زوار اربعین در این مرز مطلوب و قابل تحسین است.

وی ادامه داد: اربعین یک مسئله بسیار مهم برای جهان اسلام است و خوشبختانه امسال با موج زیاد زائران مواجه شده ایم و در بحث توزیع غذا و اسکان از تمامی ظرفیت ها استفاده شده است.