فدراسیون انجمن های ورزشی جمهوری اسلامی ایران مقام دوم ارزیابی عملکرد سال ۹۴ را به هیأت انجمن های ورزشی استان ایلام اعطا نمود.

۱۳۹۳۰۸۱۷۱۲۳۵۰۱۹۵۴۰۳۲۵۷۴

به گزارش راسان خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان ایلام؛ ارسلان چولکی رئیس هیأت انجمن های ورزشی استان ایلام با اعلام این خبر گفت: به دست آمدن این مقام با همت همه کسانی که به هر نحوی با ما همکاری می کنند حاصل شده است و امیدواریم بتوانیم برای سال جاری به جایگاه اول کشور صعود پیدا کنیم.
وی افزود : ملاکهای متعددی مورد ارزیابی فدراسیون هیأت های ورزشی قرار می گیرد که از جمله آنها می توان به معیارهایی مانند نیروی انسانی، منابع مالی و شاخص قهرمانی اشاره کرد . در بحث قهرمانی به لطف الهی و همت ورزشکاران، سال گذشته برای ایلام سال خوب و پر باری به حساب آمد . میزبانی مسابقات کشوری طناب کشی بانوان یکی از فعالیتهای هیأت در سال گذشته بود . حضور دو تیم استان در اوزان مختلف در مسابقات کشوری طناب کشی بانوان و کسب مقام اول مسابقات قهرمانی کشور از دیگر افتخارات استان می باشد علاوه بر آن تیم سپک تاکرای بانوان هم در سال ۹۴ مقام سوم مسابقات کشور را کسب کردند.
در حال حاضر نیز تیم طناب کشی بانوان استان در اردوی آمادگی به سر می برده و ان شاالله آبان ماه سال جاری عازم کشور تایلند برای حضور در مسابقات آسیایی هستند .
چولکی معیار نیروی انسانی را از دیگر ملاکهای مهم ارزیابی خواند و توضیح داد : در این شاخص نیز استان ایلام با داشتن شش هیأت شهرستانی فعال در شرستانهای آبدانان ایلام، ایوان ، چرداول، دره شهر و مهران مشغول انجام فعالیت است
وی همچنین به شاخص مالی اشاره کرد و گفت : منابع مالی هیأت از سه محل شامل فدراسیون، اداره کل ورزش و جوانان و اسپانسرها و خیرین قابل جذب هستند و هیأت انجمن های ورزشی ایلام در سال گذشته موفق شد یک و نیم برابر کمکهای اداره کل ورزش و جوانان از سایر منابع اعتبار جذب نماید .
چولکی کسب مقام دوم کشوری در ارزیابی صورت گرفته توسط فدراسیون را مرهون تلاش همه اعضا و ورزشکاران هیأت دانست و کسب این مرتبه را به همه آنان و مردم استان ایلام تبریک گفت .