ایلام، راسان خبر_ فدراسیون ژیمناستیک در ارزیابی سالانه خود از هیئات ورزشی ژیمناستیک استانها، هیئت ایلام را در رده «خوب » قرار داد

download-(1)

به گزاش راسان خبر به نقل از  روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان ایلام ؛ فرامرز سنگینی دبیر فدراسیون ژیمناستیک جمهوری اسلامی ایران در نامه ای خطاب به بهروز حیدرزاده مدیر کل ورزش و جوانان استان ایلام نتیجه ارزیابی عملکرد سال ۱۳۹۴ فدراسیون را اعلام کرده و نوشته است : هیئت ژیمناستیک استان ایلام در ارزیابی عملکرد سال ۱۳۹۴ با کسب امتیاز ۴۹۰ ، در رده خوب قرار گرفته است .
در ادامه نامه آمده است : خواهشمند است به نحو شایسته از هیئت فوق قدردانی و تجلیل به عمل آید .
مدیر کل ورزش و جوانان استان ایلام کسب این موفقیت توسط هیئت ژیمناستیک و سایر هیئات را حاصل تعامل مثبت و برنامه ریزی صحیح اعضای آنها دانست و گفت : با همت رؤسا و اعضای هیئات ورزشی استان ایلام ، امسال شاهد درخشش چندین هیئت ورزشی استان ایلام در ارزیابی های فدراسیون ها از عملکرد آنها بودیم و افتخار می کنیم که زحمت کشان ورزش استان در هیئات ورزشی آبروداری کرده و نام ایلام را بارهای بار مطرح کردند .
حیدرزاده هیئت ژیمناستیک را یکی از هیئات فعال خواند و افزود : رشته ژیمناستیک یکی از ورزش های پایه است و بیشتر مورد توجه خانواده ها قرار می گیرد، در سالن های این رشته ورزشی مملو از کودکان و نوجوانان است . پس این استقبال و اعتماد خانواده ها وظیفه هیئت ژیمناستیک را سنگین تر کرده و علاوه بر ورزش نقش تربیتی و فرهنگی را نیز برای مربیان این رشته به وجود آورده است .
وی گفت : نگاه ما در اداره کل ورزش و جوانان استان اعتماد و حمایت از هیئات ورزشی بوده و این روند برای هیئت ژیمناستیک نیز وجود داشته است ، لذا قدردان زحمات این عزیزان هستیم و کسب رتبه «خوب »را به رئیس هیئت، اعضا، مربیان و ورزشکاران ژیمناستیک استان تبریک عرض می کنم .