ایلام، راسان خبر_ وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به وضعیت فعلی شرکت ملی پست گفت: خوشبختانه در حال حاضر پست از وضعیت مطلوبی برخوردار است که این امر موجب ارتقاء موقعیت شرکت ملی پست شده است .

IMG_20170121_5127

به گزارش روز شنبه پایگاه خبری راسان خبر به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، دکتر واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ، استاندار زنجان و  هیات همراه، از اداره کل پست استان بازدید و با کارکنان دیدار و گفت و گو کردند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در این دیدار اظهار داشت: با تلاش های صورت گرفته توانسته ایم اساس نامه شرکت ملی پست را در مجلس به تصویب برسانیم که این مهم موجب ارتقاء موقعیت پست به لحاظ در آمد ، کارکرد و غیره شده است .

دکتر واعظی با اشاره به وضعیت پست در سال های گذشته یاد آور شد: در سال های گذشته توجه کمتری به حقوق خانواده پست شده بود که ما بر این باوریم و سعی داریم توجه به حقوق پرسنل زحمتکش پست را در اولویت قرار داده به طوری که حقوق پرسنل این شرکت با سایر سازمان های زیر مجموعه این وزارتخانه هیچ تفاوتی نداشته باشد .

وی خاطر نشان کرد : ما باید تلاش کنیم تا مقوله در آمد بیش تر مورد توجه قرار گیرد چرا که این مهم سبب می شود تا شرایط رفاهی بهتری برای پرسنل این شرکت خدوم فراهم شود البته در این حین خدمت به مردم نباید فراموش شود زیرا سبب جلب اعتماد بیشتر مردم به شرکت ملی پست می شود لذا لازم است خدمات و کارها به نحو احسن و دقت و سرعت بالا انجام شود تا رضایت مندی هر چه بیشتر مردم را به همراه داشته باشد.

در ادامه این دیدار مهری معاون وزیر ، رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت ملی پست با اشاره به وجود نیروهای انسانی ارزشمند در پست استان گفت  : استان زنجان دارای قابلیت ها و نیروهای انسانی ارزشمندی است لذا لازم است توجه بیشتری نسبت به ارتقاء شاخص ها در استان صورت گیرد که این مهم با همدلی و همکاری بیشتر شکل خواهد گرفت .

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه تغییر در کسب و کار در این حوزه حائز اهمیت است تاکید کرد: در حال حاضر باید با توجه به نیاز مشتری سرویس های نوینی ارائه شود که این امر در گرو توجه بیشتر به بخش پست لجستیک است.

وی افزود: همچنین در بحث bit data   اقدامات قابل توجه تری باید صورت گیرد چرا که این داده ها باید به سرویس و خدمت تبدیل شود و بتوان از این طریق درآمد زایی کرد که متاسفانه در حال حاظر روش و نگاه ما در شرکت ملی پست سنتی است که باید تغیر کند .

مدیر عامل خاطر نشان کرد : پست کشور و بویژه استان ها قابلیت های بالقوه ای دارد که باید مورد توجه قرار گیرد زیرا این امر سبب تحولی عظیم در پست خواهد شد.

رئیس هیئت مدیره ادامه داد:کیفیت باید از نظر مشتری سنجش شود چرا که دقت ، سرعت و قیمت تمام شده برای مشتری حائز اهمیت است از این رو تا زمانی که خدمات را ارتقاء ندهیم کاری از پیش نخواهیم برد .

در ادامه این مراسم سبحانی مدیر کل پست استان گزارش یاز اقدامات و فعالیت های صورت گرفت ارائه داد.

لازم به ذکر است در جریان سفر وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به استان زنجان وی در دیدار با خانواده شهید شهریاری (از شهدای هسته ای کشور) تمبر شخصی این شهید والامقام را به خانواده ایشان اهدا نمود.