به گزارش راسان خبر به نقل زا روابط عمومی، شهریار داری پور مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام در دیدار نوروزی با کارکنان این شرکت افزود: با برنامه ریزی های انجام شده پیش بینی میشود که با تولید در سقف طراحی رونق تولید در این شرکت افزایش یابد. وی افزود:این شرکت در سال گذشته در زمینه […]

به گزارش راسان خبر به نقل زا روابط عمومی، شهریار داری پور مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام در دیدار نوروزی با کارکنان این شرکت افزود: با برنامه ریزی های انجام شده پیش بینی میشود که با تولید در سقف طراحی رونق تولید در این شرکت افزایش یابد.

وی افزود:این شرکت در سال گذشته در زمینه های مختلف از جمله تولید گاز شیرین،میعانات گازی،گوگرد و غیره قدمهای اساسی برداشته که نتیجه آن تولید پایدار بوده است. 
مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام با اشاره به اینکه تولید پایدار نتیجه کار جمعی می باشد بیان داشت: ،گفت: در سال 97 این  شرکت یکی از شرکتهای سرآمد در خرید کالای ایرانی و حمایت از تولیدات داخلی بوده است.

داری پور اضافه کرد: همچنین سال گذشته بیش از60 درصد ارزش مالی کالاهای مورد نیاز شرکت، از تولیدکنندگان داخلی خریداری شده اکه عمده ترین کالای استراتژیک مولکولارسیو جهت استفاده در واحدهای نم زدایی بوده که مقدار 120تن از تولیدکنندگان داخلی است.

وی به تولیدات این شرکت اشاره و تصریح کرد:در سال گذشته بیش از یک میلیارد و 430میلیون متر مکعب گاز تصفیه شده به خط سراسری تزریق شده است. 
وی با بیان اینکه بیش از یک و نیم میلیون بشکه میعانات گازی در سال گذشته تولید شده است،خاطرنشان کرد: در سال گذشته بیش از 57 هزارتن گوگرد پاستیلی  و بیش از 37 هزار تن گاز مایع تولید شده است. 
مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام گفت:در سال گذشته بیش از دو میلیون و 366 هزارو 580 نفر ساعت کار بدون حادثه در این شرکت انجام شده که این مهم با آموزش و رعایت نکات ایمنی و … محقق شده است. 
 داری پور افزود: در سال گذشته علاوه بر مصرف داخلی بیش از27000 تن گوگرد به خارج از کشور صادر شده که ارز آوری قابل توجهی برای شرکت داشته است.