به گزارش سایت خبری راسان خبر به نقل از روابط عمومی؛  مسابقات فوتسال جام دهیاریهای استان که به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شد با قهرمانی تیم دهیاریهای شهرستان سیروان به پایان رسید.  همچنین در این مسابقات که با شرکت ۱۲ تیم برگزار شد، تیم دهیاریهای هلیلان-زاگرش از شهرستان چرداول و تیم دفتر […]

به گزارش سایت خبری راسان خبر به نقل از روابط عمومی؛  مسابقات فوتسال جام دهیاریهای استان که به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شد با قهرمانی تیم دهیاریهای شهرستان سیروان به پایان رسید.
 همچنین در این مسابقات که با شرکت ۱۲ تیم برگزار شد، تیم دهیاریهای هلیلان-زاگرش از شهرستان چرداول و تیم دفتر امور روستایی استانداری به مقام های دوم و سوم دست پیدا کردند.
 در مسابقات دارت جام دهیاریهای استان ویژه بانوان که در سالن ورزشی استانداری با شرکت ۱۵ نفر از دهیاران و کارکنان دهیاریها برگزار شد، خانم رسمیه باقری از بخش زرین اباد شهرستان دهلران به مقام اول دست پیدا کرد . همچنین خانم مهناز عبدی از بخش چوار به مقام دوم و خانمها نسرین نوروزیان از شهرستان مهران و زری ذوالفقاری از شهرستان ایوان به مقام سومی مشترک دست پیدا کردند.