به گزارش خبرنگار راسان؛ نزدیک به یک ماه است سریال طنز (گنجی خان)  ساخته شده به سفارش صدا و سیمای مرکز ایلام در حال باز پخش می باشد. مردم استان دیدن این سریال طنز  را نوعی سرگرمی برای خود می دانند و معتقد هستند در طول ساعت پخش،  شادی را برای خانواده های آنان  به ارمغان می آورد.  با نزدیک […]

DSC02817

به گزارش خبرنگار راسان؛ نزدیک به یک ماه است سریال طنز (گنجی خان)  ساخته شده به سفارش صدا و سیمای مرکز ایلام در حال باز پخش می باشد. مردم استان دیدن این سریال طنز  را نوعی سرگرمی برای خود می دانند و معتقد هستند در طول ساعت پخش،  شادی را برای خانواده های آنان  به ارمغان می آورد.

 با نزدیک شدن به ساعات پایانی تبلیغات و  آغاز شمارش معکوس  ، شب گذشته سه شنبه(۷ اردیبهشت) این رسانه با پخش قسمت (بیستم) سریال طنز(گنجی خان) با موضوع”انتخابات” حواشی زیادی را از سوی هواداران کاندیدهای استان به همراه داشت.

آنان با انتقاد از صدا و سیمای ایلام این رسانه را به طرفداری از تنها  کاندید خانم دور دوم انتخابات متهم می کردند.

در هرجا تجمعی چند نفره وجود داشت از پخش این قسمت سریال طنز بحث به میان آورده می شد و با تکرار دیالوگ های بازیگران انتخاب کاندید  از روی سلیقه و قبیله گرایی را برای خود ممنوع  اعلام می کردند.

هرچند شاید صدای سیمای مرکز ایلام هدف از پخش این قسمت سریال را جانبداری از کاندیدی خاصی نبود ولی متاسفانه پخش این قسمت سریال در این برهه زمانی  داد هواداران کاندیداها را در آورد.