به گزارش  روز چهارشنبه پایگاه خبری راسان خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان ایلام، رئیس هیئت مدیره صندوق قرض الحسنه کارکنان دامپزشکی استان ایلام با اعلام این خبر گفت: در ۹ ماهه اول سالجاری مبلغ ۹ میلیارد و ۶۳۷ میلیون ریال وام قرض الحسنه به اعضای صندوق پرداخت گردید. جعفر رشیدی […]

download

به گزارش  روز چهارشنبه پایگاه خبری راسان خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان ایلام، رئیس هیئت مدیره صندوق قرض الحسنه کارکنان دامپزشکی استان ایلام با اعلام این خبر گفت: در ۹ ماهه اول سالجاری مبلغ ۹ میلیارد و ۶۳۷ میلیون ریال وام قرض الحسنه به اعضای صندوق پرداخت گردید.
جعفر رشیدی افزود صندوق قرض الحسنه کارکنان اداره کل دامپزشکی دارای ۲۳۰ نفر عضو می باشد که در شش ماهه اول سالجاری حداکثر ۵/۲ برابر پس انداز اعضاء و تا مبلغ ۱۵۰ میلیون ریال وام قرض الحسنه پرداخت گردید و از ابتدای مهرماه سقف پرداخت به ۱۶۰ میلیون ریال افزایش یافت است.
وی افزود بابت پرداخت وام هیچ گونه کارمزدی از اعضاء دریافت نمی گردد و اعضاء دقیقاً همان مبلغ دریافتی وام را پرداخت می نمایند و از جمله محاسن صندوق که مبلغ پس انداز ماهیانه و اقساط از حقوق آنها می باشد.
ایشان ادامه داد، در هنگام بروز مشکلات برای اعضاء و با همکاری و تعامل که در بین اعضاء و هیئت مدیره وجود دارد، نسبت به تخصیص وام به همکار نیازمند با اولویت اقدام خواهد شد.
پیش بینی میشود تا پایان سال جاری بیش از ۱۰ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال وام به اعضا، صندوق با کارمزد صفر درصد پرداخت گردد.