سرپرست انتظامي شهرستان ايوان از پلمپ ۱۱ قليان سراي متخلف و جمع آوري بيش از ۶۵حقه قليان در طول يک ماه گذشته خبر داد.

download-(2)

به گزارش راسان خبر؛ سرگرد “علي عزيزيان”در گفتگویی بیان کرد: طرح تشديد اقدامات کنترلي و نظارتي و جلوگيري از عرضه و استعمال مواد دخاني به ويژه قليان در سفره خانه ها و قهوه خانه هاي سطح شهر و برخورد با صنوف متخلف همزمان با ماه مبارک رمضان در دستور كار پليس نظارت بر اماکن عمومي شهرستان قرار گرفت.

وي افزود:با شناسايي واحدهايي كه عليرغم اخطاريه هاي اداره نظارت بر اماكن عمومي پليس شهرستان نسبت به توزيع قليان در سفره خانه ها و قهوه خانه ها اقدام مي كردند اين طرح اجرا شد.

عزيزيان خاطرنشان کرد: در اجراي اين طرح پليس ايوان در پنج عمليات مختلف تعداد ۱۱ قليان سرا را پلمپ و بيش از ۶۵ حقه قليان نيز جمع آوري شد.

سرپرست انتظامي شهرستان ايوان با اشاره به اينکه قليان سراها به محل پاتوق اراذل و اوباش تبديل شده است گفت:در اين قليان سرا ها فعاليت هاي صورت مي گيرد که جوانان را به انحراف مي کشد و سرآغازي براي اعتياد مي شود.

سرگرد عزيزيان به خانواده ها توصيه کرد، مراقب فرزندانشان باشند تا قليان سراها به پاتوق آنها ويا گذرندان اوقات فراقتشان تبديل نشوند زيرا در قليان سراها با دوستان نابابي آشنا مي شوند که زمينه انحراف آنها را فراهم مي کنند .