به گزارش راسان نیوز؛ معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي استان با بيان اينکه پليس، خدمت به مردم در ماه مبارک رمضان را در اولويت قرار مي دهد گفت: هدف نيروي انتظامي برقراري امنيت براي آحاد جامعه است. “محمدرضا نظري ” اظهار داشت : برخورداري از درک صحيح از ماه مبارک رمضان، زمينه به دست آوردن برکات […]

به گزارش راسان نیوز؛ معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي استان با بيان اينکه پليس، خدمت به مردم در ماه مبارک رمضان را در اولويت قرار مي دهد گفت: هدف نيروي انتظامي برقراري امنيت براي آحاد جامعه است.

“محمدرضا نظري ” اظهار داشت : برخورداري از درک صحيح از ماه مبارک رمضان، زمينه به دست آوردن برکات الهي در اين ماه را فراهم مي کند

وي تصريح کرد: پليس در ماه رمضان تدابير ويژه اي را جهت رفاه حال هموطنان در نظر گرفته و ضمن حضور پررنگ در معابر شهري خصوصا به هنگام افطار و سحر با فعال کردن گشت هاي انتظامي زمينه آرامش و آسايش بيشتر مردم روزه دار را فراهم مي کند.

معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي استان ايلام  با بيان اينکه ماه مبارک رمضان ماه انسان سازي است، گفت: تقوي و پرهيزکاري در تربيت و سازندگي و شخصيت اسلامي يک مسلمان نقش بسيار مهمي دارد و براي رسيدن به همين اثر پر ارزش است که بهترين عبادت در ماه صيام و در حال روزه اجتناب از گناه است.

وي يادآور شد: روزه دار با بکار بستن دستورات الهي ، روحيه تقوي را در خود زنده مي کند و اين مراقبت ثمر بخش در ماه مبارک رمضان و در حال روزه بسيار آسان تر است چرا که گرسنگي و تشنگي و ديگر محدوديت هاي روزه شعله هاي سرکش غرايز حيواني و هوس ها را تا حد چشمگيري خاموش مي سازد .

محمدرضا نظري گفت: نيروي انتظامي استان نيز براي استفاده بيشتر هم استاني هاي عزيز از اين فرصت يک ماهه خود سازي، با تمام توان در راه تحقق امنيت پايدار در جامعه تلاش خواهد کرد و با کساني که بخواهند اين امنيت را خدشه دار کنند برابر قانون برخورد خواهد کرد.

معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي استان ايلام خاطرنشان کرد: يکي از طرح هاي ويژه در ماه مبارک رمضان حضور پليس در تفرج گاهاه و پارک هاي سطح شهر است تا شهروندان اگر خواستند در اين محل ها براي افطار حضور پيدا کنند بتواند با خيالي آرام از اين فضاهاي طبيعي استفاده نمايند.

وي به نقش سازنده مردم در ايجاد و حفظ امنيت پايدار اشاره و تصريح کرد: مردم  مي توانند با اقدامات خوب و سازنده خود ياري رسان نيروي انتظامي باشد و در راه تحقق امنيت در جامعه مثمر ثمر واقع شوند.

محمدرضا نظري در پايان گفت: برخورد با هنجارشكنان و بدحجابي و افرادي كه در خودروها  و مكان هاي عمومي  اقدام به روزه خواري مي كنند در اولويت كار پليس قرار دارد و مردم در صوت مشاهد چنين موضوعي مي تواند با شماره تلفن ۱۱۰ تماس حاصل کنند و به پليس اطلاع دهند