ایلام، راسان خبر_ پوریا نوروزیان به همراه تیم تیراندای شرکت ملی حفاری ایران در مسابقات لیگ برتر کشور حضور یافت و موفق به عنوان دوم در رشته تفنگ بادی در هفته آغازین رقابتها شد

DSC_0060-300x200

به گزارش راسان خبر به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی؛ دهمین دوره مسابقات لیگ برتر تیراندازی در بخش مردان به میزبانی نیروی زمینی ارتش برگزار شد و ۶ تیم حاضر در غیاب تیم مقاومت که در استراحت به سر می برد به مصاف با بایکدیگر رفتند.
این رقابتها با حضور بیش از ۵۰ ورزشکار در مرحله مقدماتی دنبال شد که در رشته تفنگ بادی، تیم های نیروی زمینی ارتش، هیئت سمنان و پاس ناجا بر حریفان خود غلبه کردند و توانستند پیروز میدان باشند.
در این میان در تپانچه بادی نیز، تیم های شرکت ملی حفاری ایران، نیروی زمینی ارتش و هیئت سمنان فاتحان این دوره بودند.
با برگزاری فینال تفنگ بادی، حسین باقری از نزاجا، پوریا نوروزیان از شرکت ملی حفاری ایران و مهیار صداقت از پاس ناجا به عناوین اول تا سوم رسیدند و در تپانچه بادی نیز محمد علی پساویده از هیئت کرمان، وحید گل خندان از شرکت ملی حفاری ایران و علی کلاتی از هیئت سمنان در مکان های اول تا سوم ایستادند.
این دوره از رقابتها با برگزاری فینال رشته های تفنگ و تپانچه بادی در محل سالن ۸۰ خط فدراسیون تیراندازی پیگیری شد ضمن اینکه کیومرث خسروانی سرداوری این مسابقات را برعهده داشت.