ایلام، راسان خبر_ ورزشکار ایلامی عضو تیم ملی تیراندازی ایران در المپیک ریو گفت: من به تجربه کم خودم باختم و بر خلاف تلاشم نتوانستم جواب حمایت ها را بدهم.

۴۹۶۲۱۶۸_۸۳۷

به گزارش راسان خبر به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ پوریا نوروزیان تیرانداز المپیکی ایران در رشته تفنگ بادی ۱۰ متر، پس از حذف از مسابقات ریو گفت: به تجربه کم خودم باختم و برخلاف تلاشم نتوانستم جواب حمایت ها را بدهم و شرایط روحی خوبی ندارم.
وی افزود: در تفنگ بادی مشکل فشنگ نداشتیم و مثل بقیه هم کمبود امکانات نداشتم و همه تلاشم را انجام داده بودم تا جواب حمایت‌ها را بدهم اما المپیک است و استرس‌ی دارد که فقط باید در المپیک باشید تا درک کنید.
وی افزود: امیدوارم مشکلات مربوط به حمایت از ورزشکاران در همه رشته‌ها و برای همه ورزشکاران یک بار برای همیشه حل شود. همان طور که گفتم حمایت‌های خوبی از من شد به خصوص در یک سال آخر که توانستم با خیال راحت تمرین کنم و مسابقه دهم ولی باید نگاه به ورزشکاران، دچار یک دگرگونی اساسی بشود.
تیرانداز المپیکی ایران با اشاره به در پیش بودن مسابقات جهانی تاکید کرد: به محض بازگشت به ایران تمریناتم را شروع می‌کنم تا برای این مسابقات آماده شوم. از حالا نگاهم به چهار سال آینده است و می‌خواهم در توکیو با تجربه‌ای که از ریو دارم، موفق شوم.
پوریا نوروزیان در پایان گفت: برای اینکه در توکیو روی سکو باشم، باید چهار سال فقط و فقط تمرین کنم و به دنبال حواشی این رشته نباشم. از هیچ فردی انتظاری ندارم و می‌خواهم خودم برای این سال‌ها برنامه‌ریزی کنم .
پوریا نوروزیان تنها نماینده تیراندازی ایران در رشته تفنگ بادی ۱۰ متر بود که با کسب امتیاز ۶۲۲/۲ در جایگاه ۲۲ ایستاد و از رسیدن به فینال بازماند.