ایلام، راسان خبر_ فرمانده انتظامی چرداول گفت: بیش از یک کیلوگرم مواد افیونی از یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵ در این شهرستان کشف و خودرو نیز متوقف شد.

۸۲۱۹۹۷۱۳-۷۰۹۵۸۸۴۰

به گزارش راسان خبر  از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ جهانگیر زارعی اظهار کرد: ماموران مبارزه با مواد مخدر شهرستان با کسب اطلاع از ورود یک محوله قاچاق مواد مخدر از استان های همجوار به شهرستان، شناسایی قاچاقچیان را در دستور کار قرار دادند.
وی ادامه داد: هنگام کنترل خودروهای عبوری در ایست و بازرسی پلیس راه شباب، پژو سواری ۴۰۵ حامل مواد مخدر شناسایی قرار گرفت و توسط ماموران نیز توقیف شد.
فرمانده انتظامی چرداول یادآور شد: سرنشینان خودرو که به صورت خانوادگی قصد حمل مواد مخدر را داشتند توسط ماموران دستگیر و بیش از یک کیلوگرم مواد مخدر از نوع شیشه و حشیش نیز از این خودرو کشف شد.
سرهنگ زارعی با اشاره به اینکه ماموران با تلاش و جدیت کامل جاده های مواصلاتی شهرستان را تحت کنترل داشته و با قاچاقچیان برخورد جدی و قانونی خواهند کرد، گفت: متهمان با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.
به گزارش ایرنا، روز گذشته نیز بیش از سه کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک از سوداگران مرگ در شهرستان دره شهر کشف و در این ارتباط ۲ نفر نیز دستگیر شده بودند.