به گزارش سایت خبری راسان خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل پست ایلام؛ بابک گله داری، مدیرکل پست استان طی پیامی سوم خرداد،سالروز آزادسازی خرمشهر را به همکاران شبکه پستی تبریک گفت.  در متن این پیام آمده است: تاریخ پرفراز و نشیب انقلاب اسلامی ایران، مملو از رویدادهایی است که هر یک به […]

به گزارش سایت خبری راسان خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل پست ایلام؛ بابک گله داری، مدیرکل پست استان طی پیامی سوم خرداد،سالروز آزادسازی خرمشهر را به همکاران شبکه پستی تبریک گفت.

 در متن این پیام آمده است:
تاریخ پرفراز و نشیب انقلاب اسلامی ایران، مملو از رویدادهایی است که هر یک به عنوان تابلوی افتخاری ثبت شده است. در این میان، حماسه آزادسازی خرمشهر، به عنوان نقطه عطفی به‌شمار می‌آید که با مدد الهی و با صلابت و فداکاری فرزندان قهرمان این مرز و بوم، به منصه ظهور رسید و جاودانه شد جمله تاریخی امام شهداء که فرمود : خرمشهر را خدا آزاد کرد “.    
بی تردید سوم خرداد ، سالروز حماسه فتح خرمشهر فرصت مغتنمی است برای بازبینی و بازشناسی تاریخ بلند مقاومت ملت ایران، ملتی که با انقلاب خونین خود راه جدیدی را فرا روی بشریت گشود .
اینجانب نیز با ادای احترام به مقام شامخ  شهدای  گرانقدر انقلاب اسلامی بویژه شهدای عملیات بیت المقدس، سالروز این پیروزی عظیم الهی را به رهبری فرزانه انقلاب، ملت غیور ایران اسلامی، خصوصا خانواده های معظم شهدا، جانبازان، آزادگان، رزمندگان و ایثارگران » و همچنین همکاران ساعی و پرتلاش خود در استان تبریک و تهنیت عرض نموده، توفیقات روز افزون  ملت ایران را در مسیر پاسداشت این نقطه عطف از تاریخ انقلاب اسلامی ایران در سایه رهبری های هوشمندانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در ارائه خدمات مطلوبتر به هموطنان، از درگاه خداوند سبحان مسئلت دارم.

بابک گله داری

مدیرکل پست استان ایلام