ایلام، راسان خبر_ بهروز حیدرزاده روز خبرنگار را به صاحبان قلم و فعالان عرصه خبر تبریک گفت.

download-(2)
به گزارش راسان خبر؛ بهروز حیدرزاده روز خبرنگار را به صاحبان قلم و فعالان عرصه خبر تبریک گفت.
متن پیام به این شرح است :
بسم الله الرحمن الرحیم
برگهای تقویم روز به روز ورق می خورند و هر روز شاید یادآور یک حادثه خوب یا بد باشد، واقعه ای که ثبت، ضبط و منتشر شدن آن با تلاش کسانی مقدور شده است که خود را وقف اطلاع رسانی و انعکاس صحیح اخبار نموده اند .
تا اینکه گذر زمان ما را به ۱۷ مرداد ماه می رساند، سالروز شهادت محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی که تا پای جان در متن حادثه ماند و رسالت خویش را ادامه داد . این روز به نام همه آن عزیزانی نامگذاری شده است که بسیاری از صفحات تقویم مدیون همت والای آنهاست.
قطعا نقش خبرنگار به عنوان ابزار اطلاع رسانی، نقشی حیاتی و انکار ناشدنی است و کسب اطلاعات از منابع مختلف با هنر و مهارت های خاص خبرنگاران ممکن می گردد که گاهی باید شتاب کنند، گاه صبر نمایند ، گاه درد بکشند و گاهی هم خون دل بخورند، اما در همه این احوال خبرنگاران دست از حق گویی و حق طلبی بر نمی دارند و همواره صداقت و نقل واقعیت را مأموریت ذاتی خویش می دانند.
درود و سلام خدا بر همه صاحبان قلم و فعالان عرصه خبر که با عشق و علاقه پا به این وادی نهاده اند و از هیچ کوششی جهت انعکاس دقیق، صحیح و سریع اخبار دریغ نمی کنند .
اینجانب یاد و خاطره محمود صارمی و همه شهدای عزیز عرصه خبر و رسانه را گرامی میدارم و روز خبرنگار را به محضر همه خبرنگاران محترم تبریک عرض می نمایم و از درگاه حضرت دوست برای این عزیزان سلامتی، سعادت و موفقیت روز افزون را خواستارم.