به گزارش سایت خبری راسان خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام؛ مرادجلیلیان، مدیر کل کتابخانه های عمومی استان در پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید مرتضی مطهری، روز معلم را به معلمین و فرهیختگان علم و ادب تبریک گفت. متن این پیام به این شرح است: […]

به گزارش سایت خبری راسان خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام؛ مرادجلیلیان، مدیر کل کتابخانه های عمومی استان در پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید مرتضی مطهری، روز معلم را به معلمین و فرهیختگان علم و ادب تبریک گفت.

متن این پیام به این شرح است:

روز معلم، روز تجلیل از کسانی است که علم را جرعه جرعه در جان ها جاری می کنند و با دانش خویش جامعه را می سازند.

روز معلم یادآور شکوه و بزرگی مردی است که در طول تاریخ، در عرصه تعلیم و تربیت، زیباترین جلوه های عشق و ایثار را به نمایش گذاشت. به راستی معلم به عنوان زیباترین و پاک ترین اسطوره در راه انبیاء الهی قدم نهاده و میراثی گرانبها از نسل خردورزان بر جای گذاشته است.

فرا رسیدن “روز معلم” و یاد و خاطره معلم فرهیخته، فیلسوف و استاد فرزانه آیت الله مرتضی مطهری و تقارن آن با ماه پر فضیلیت شعبان، را به همه اساتید و معلمین فرهیخته تبریک و تهنیت عـرض می نمایم و توفیق همگان را از خداوند منان مسئلت دارم.