به گزارش راسان خبر؛ در پی درگذشت زنده یاد علی غیاثی دبیر اجرایی پیشین خانه کارگر استان، سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران ایلام  پیام تسلیتی صادر کرد. در این پیام  آمده است؛ انا لله و اناالیه راجعــــــــــــون درگذشت غم انگیز جانبار دفاع مقدس شادروان علی غیاثی برادر گرانقدر شهید عبدالرضا غیاثی و جانباز هفتاد […]

DSC03610

به گزارش راسان خبر؛ در پی درگذشت زنده یاد علی غیاثی دبیر اجرایی پیشین خانه کارگر استان، سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران ایلام  پیام تسلیتی صادر کرد.

در این پیام  آمده است؛

انا لله و اناالیه راجعــــــــــــون

درگذشت غم انگیز جانبار دفاع مقدس شادروان علی غیاثی برادر گرانقدر شهید عبدالرضا غیاثی و جانباز هفتاد درصد حاج غلامرضا غیاثی را به محضر حضرت بقیه الاعظم ارواحنا لتراب مقدمه الفدا  (عج) ، مقام عظمای ولایت و مردم ولایتمدار، خانواده بزرگ ایثارگران در استان ایلام و بستگان این خانواده مکرم تسلیت می گویم …

درگذشت این جانباز  چنان سنگین و جانسوز است که به دشواری به باور می‌نشیند، ولی در برابر تقدیر حضرت پروردگار چاره‌ای جز تسلیم و رضا نیست.

شادروان علی غیاثی ، دبیر سابق تشکیلات خانه کارگر در استان و عنصری تلاشگر در وزارت کار و امور اجتماعی  که در طول سی سال خدمت صادقانه خدمات ارزشمندی را به جامعه بزرگ کارگری در استان نموده قابل تقدیر است .

وی که ایثارگری گمنام و دلسوزانه در حل مسائل و مشکلات جامعه کار و کارگری و استیفای حقوق ایثارگران شبانه روز در تلاش و تکاپو بود و خدماتش شهره عام وخاص بود.

این جانباز گرانقدر علاوه حضور مستمر در جبهه ای نبرد حق علیه باطل و روحیه بخشی رزمندگان اسلام در تدارکات و پشتیبانی جبهه و جنگ بشمار می رفت ، یک نویسنده ای زبردست و تیزبین نیز بود که در مطبوعات استان ایلام و وزارت کار قلم فرسایی می نمود .

این ماتم جانگداز را به،خانواده محترم و ایثارگر غیاثی صمیمانه تسلیت عرض نموده و برای آنان صبر و اجر و برای آن عزیز سفرکرده علو درجات طلب می‌کنم..