ایلامظ، راسان خبر_ فرمانده انتظامی مهران از دستگیری سارق لوازم داخلی خودرو خبر داد و گفت: این فرد در مراحل تحقیقات به ۲۰ فقره سرقت لوازم خودرو اعتراف کرده است.

IMG_20170216_43999

به گزارش روز پنج شنبه پایگاه خبری راسان خبر  از مرکز اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ میرعباس شهبازی افزود: در پی وقوع چندین فقره سرقت لوازم داخل خودرو در سطح شهرستان موضوع دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی تاکید کرد: با بررسی های میدانی و اقدامات تخصصی پلیس آگاهی سرنخ هایی در خصوص شناسایی و شگرد سارق یا سارقان بدست آمد.
سرهنگ شهبازی ادامه داد: ماموران با بررسی شیوه سرقت، سارق سابقه داری را شناسایی و با هماهنگی مراجع قضایی در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.
وی گفت: در بازجویی های به عمل آمده پلیس، متهم تاکنون به ۲۰ فقره سرقت لوازم داخل خودرو اعتراف کرده است و پرونده او جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شهرستان شد.
فرمانده انتظامی شهرستان مهران در پایان از شهروندان خواست، ضمن رعایت هشدارهای پلیسی خودرو خود را در اماکن امن پارک و به سیستم های ایمنی مجهز کرده و در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک قبل از هر اقدامی بلافاصله با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تماس حاصل کنند.

** کشف مقادیری لوازم یدکی خودرو در مهران
رئیس اداره تعزیزات حکومتی مهران از کشف مقادیری وسایل یدکی خودرو به عنوان کالای قاچاق از داخل خودرو یک فرد تبعه عراق در مرز بین المللی مهران خبر داد.
خیرعلی طهماسبی پور اظهار کرد: این فرد قصد ورود کالاهای قاچاق به داخل کشور را داشت که با هوشمندی ماموران دستگیر و پس از توقیف خودرو پلاک موقت با توجه به غیر قانونی بودن وسایلی که قصد ورود آنها به کشور را داشت برای فرد خاطی پرونده تشکیل شد.
وی افزود: پرونده این فرد در شعبه قاچاق کالا مورد رسیدگی قرار گرفت و پس از اخذ دفاعیات متهم و بررسی اوراق پرونده تخلف فرد احراز شد و شعبه تعزیرات حکومتی طی دادنامه ای متهم را به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جزای نقدی و ضبط کالای مشکوفه محکوم کرد.
طهماسبی پور گفت: همچنین با توجه به تمهیدات و اخذ تامین مناسب از جمله ضبط خودرو حامل که با پلاک کشور عراق و به صورت موقت مجوز ورود گرفته بود، مطابق قانون تا وصول جریمه و پرداخت مجازات مقرر در رای صادره خودرو در توقیف است.