یک کارگر اتباع بیگانه در دهلران ناپدید و ۶ نفر افغانی دیگر به جهت نداشتن مدارک هویتی اقامتی معتبر برای بازجویی تحت نظر قرار گرفتند.

hadese
به گزارش راسان خبر به نقل از نسیم دهلران؛ سه شنبه(۲۶ مرداد) چند نفر به یکی از پاسگاه های انتظامی روستاهای بخش موسیان که از توابع شهرستان دهلران می باشد مراجعه نمودند و خبر از غرق شدن رفیق خود دادند.
 اظهارات این افراد باعث شد تا پرونده موضوع در دستور کار دادسرای عمومی وانقلاب دهلران قرار گیرد چراکه آنان از اتباع بیگانه افغان بوده وحضورشان در دهلران قابل تامل می باشد.
 خبرنگار ما پس از اطلاع از ماجرا صبح روز بعد به محل حادثه عزیمت نموده که در محل حادثه به فاصله ۶۰ کیلومتر از مرکز شهرستان، بازپرس به همراه تعدادی از عوامل انتظامی حضور داشتند.
 پیش از آن که پای صحبت مسئولان بنشینیم با پرس و جو از اهالی آن منطقه متوجه شدیم که کانال انحرافی سدکرخه در نزدیکی روستای عین صوله باعرض ۱۰ متر و عمق زیاد وجود دارد که پس از مسافتی چند کیلومتر از طریق تونلی به زیر زمین هدایت می شود.
 بر اساس شنیده ها، یکی از اتباع بیگانه افغان برای آب تنی و شست و شوی وسایل شخصی حدود ساعت ۱۱ (۲۶مرداد) به قسمت ابتدایی تونل که کانالی سر باز می باشد می رود و  دیگر خبری از وی نمیشود.
در پی جست و جوی بازپرس و نیروهای انتظامی یک دستگاه موتورسیکلت و یک چفیه که متعلق به فرد گم شده می باشد پیدا شده است.
 پیدا شدن وسایل در حاشه کانال انحرافی سد کرخه، درصد غرق شدن این اتباع بیگانه را افزایش می دهد.