ایلام، راسان خبر_ فرمانده انتظامی شهرستان دره‌شهر گفت: فردی که قصد فروش قاچاقی و خروج غیرقانونی آرد توزیعی نانوایی‌های این شهرستان را به استان‌های همجوارداشت با هماهنگی قاضی تعزیرات و حضور به‌موقع پلیس دستگیر شد.

images

به گزارش پایگاه خبری راسان خبر به نقل از پایگاه خبری پلیس؛ سرهنگ«مهرداد  علی‌محمدی» با اعلام این خبر  اظهار کرد:در پی گزارشات مردمی مبنی بر حضور مشکوک دو کامیون در قبرستان روستای “عباس‌آباد” بررسی این موضوع در دستور کار مأموران اطلاعات و آگاهی شهرستان قرار گرفت.

وی بابیان اینکه مأموران با حضور در محل و بازرسی از کامیون‌ها موفق به کشف و ضبط ۳۰۰ کیسه ارد دولتی به وزن ۱۵ تن شدن افزود:در این عملیات دو کامیون و عوامل این قاچاق دستگیر و با تکمیل پرونده به قاضی تعزیرات حکومتی  تحویل داده شدند.

علی‌محمدی با اشاره به اینکه ارزش مالی این محموله قاچاق۱۲۳ میلیون ریال برآورد شده است تصریح کرد: یکی از افراد دستگیرشده از عوامل توزیع ارد سهمیه‌ای سطح شهرستان بود که با حضور پلیس در اجرای نقشه خود ناکام ماند.

فرمانده انتظامی دره شهر خاطرنشان کرد: در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری در برخورد با قاچاقچیان، پلیس اجازه ورود و خروج کالای قاچاق و ضربه به پیکره اقتصاد مقاومتی این شهرستان را به متخلفین نخواهد داد.