ایلام، راسان خبر_ سرپرست انتظامي شهرستان ايلام از دستگيري يک سارق حرفه اي و کشف ۱۰فقره سرقت لولزم داخل خودرو خبر داد.

download-3

سرهنگ”حميد فتاحي” در گفتگو با خبر نگار پايگاه خبري پليس،اظهار داشت: به دنبال وقوع چند فقره سرقت لوازم داخل خودرو و تماس شهروندان با پليس ۱۱۰ موضوع با تشکيل تيم ويژه اي در دستور کار پليس قرار گرفت.

وي افزود: پس از چند روز کار اطلاعاتي و استفاده از شگردهاي خاص پليسي و همچنين فعال کردن گشت هاي شبانه سر نخ هايي از رد پاي سارق حرفه اي در اين پرونده باز شد.

سرهنگ فتاحي تصريح کرد:کنترل نامحسوس پليس و هوشياري ماموران مخفيگاه سارق شناسايي و تحت کنترل در آمد.

وي خاطر نشان کرد: صبح امروز در يک عمليات موفق پليسي سارق در مخفيگاهش دستگير و در تحقيقات فني بعمل آمده به ۱۲ فقره سرقت لوازم داخل خودرو اعتراف کرد.

سرپرست انتظامي شهرستان ايلام در پايان عدم رعايت نکات ايمني را مهمترين عامل سوء استفاده سارقان عنوان کرد و گفت: دارندگان وسايل نقليه بايستي با رعايت توصيه ها و هشدارهاي پليس از سرقت خودرو و لوازم داخل آن پيشگيري نمايند.

 

بزرگان طوايف نقش بسزايي در جلوگيري از نزاع هاي دارند

فرمانده انتظامي شهرستان چرداول گفت:بزرگان طوايف نقش بسزايي در جلوگيري از تنش هاي منطقه خصوصا نزاع هاي دسته جمعي دارند.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس،سرهنگ”جهانگير زارعي”صبح امروز در نشست با سران و طوايف اظهارداشت:سران طوايف و ايلات مي توانند بازوي فرهنگي نيروي انتظامي در ماموريت ها باشند.

 وي افزود:سران و بزرگان طوايف مي توانند اختلافات طايفه اي و قديمي را در منطقه حل وفصل و طرفين را به سازش دعوت نمايند. سرهنگ زارعي با تاکيد بر اينکه بزرگان طوايف نقش بسزايي در پيشگيري از نزاع هاي دسته جمعي دارند،گفت:نيروي انتظامي آماده هرگونه همکاري با آنان خواهد بود.

 فرمانده انتظامي شهرستان چرداول در پايان بيان داشت:هدف از راه اندازي دايره مشاوره و مددکاري در کلانتري و پاسگاه ها را سازش بين طرفين مي باشد.