به گزارش راسان خبر از مرکز اطلاع رسانی پلیس، فرمانده انتظامی استان ایلام  اظهار داشت: به دنبال اطلاع پلیس مبارزه با مواد مخدر مبنی بر اینکه قاچاقچیان قصد انتقال مقادیری مواد مخدر به داخل استان را دارند موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت. وی ادامه داد: با اشراف اطلاعاتی محل بارگیری مواد مخدر در […]

به گزارش راسان خبر از مرکز اطلاع رسانی پلیس، فرمانده انتظامی استان ایلام  اظهار داشت: به دنبال اطلاع پلیس مبارزه با مواد مخدر مبنی بر اینکه قاچاقچیان قصد انتقال مقادیری مواد مخدر به داخل استان را دارند موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت.
وی ادامه داد: با اشراف اطلاعاتی محل بارگیری مواد مخدر در استان مرکزی شناسایی و در یک عملیات موفق پلیسی با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر آن استان محموله ۷۰ کیلوگرمی مواد مخدر قبل از انتقال شناسایی و در شهر اراک کشف شد.
فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: در این ماموریت قاچاقچی مواد مخدر دستگیر و یکدستگاه خودرو سنگین که برای انتقال مواد مورد استفاده قرار گرفته بود نیز توقیف شد.

* دستگیری عامل انتشار تصاویر شخصی در دهلران

فرمانده انتظامی شهرستان دهلران از دستگیری عامل انتشار تصاویر شخصی یکی از شهروندان دهلرانی و تهدید او در فضای مجازی خبر داد.
سرهنگ منوچهر مکی گفت: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر تهدید وی توسط یکی از کاربران شبکه تلگرام مبنی بر انتشار تصاویر خصوصی وی ، مراتب به صورت ویژه در دستور کار پلیس امنیت عمومی این شهرستان قرار گرفت.
وی افزود: ماموران پلیس امنیت عمومی با اقدام فنی در فضای مجازی موفق شدند متهم را که از آشنایان شاکی بوده و قصد انتقام جویی از وی را داشت، شناسایی و او را در یک عملیات پلیسی دستگیر کنند.
فرمانده انتظامی دهلران تاکید کرد: متهم که فایل عکس های شخصی شاکی را از روی یک رم به سرقت برده بود با استفاده از یک خط ناشناس و در استانی دیگر اقدام به انتشار عکس ها و تهدید شاکی کرده بود.
مکی اضافه کرد: متهم پس از مواجهه با ادله و مستندات موجود و در بازجویی فنی و پلیسی به ناچار لب به اعتراف گشود که در این زمینه پرونده مقدماتی تشکیل و جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.
وی به خانواده ها توصیه کرد در نگهداری عکس‌ها و اطلاعات محرمانه خود و فرزندانشان نهایت دقت و تلاش را داشته باشند و مانع انتشار آنها در فضای سایبر از سوی فرزندانشان شوند.

* ضایعات فروش سارق در آبدانان دستگیر شد
فرمانده انتظامی شهرستان آبدانان گفت: فردی که در پوشش خرید و فروش ضایعات از ساختمان های نیمه کاره سطح شهر سرقت می کرد دستگیر شد.

* دستگیری ۲ سارق و کشف ۱۷ فقره سرقت در ایلام
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان ایلام گفت: با دستگیری ۲ سارق ۱۷ فقره سرقت مغازه و اماکن خصوصی در شهر ایلام کشف شد.

* توقیف هشت دستگاه موتورسیکلت متخلف در دهلران
رئیس پلیس دهلران گفت: هشت دستگاه موتورسیکلت متخلف و مزاحم در روستای عین خوش که با انجام حرکات نمایشی برای مردم مزاحمت ایجاد می کردند توقیف شدند