به گزارش راسان خبر از روابط عمومی مرزبانی ایلام؛ فرمانده مرزبانی ایلام از کلنگ زنی تعداد32واحد مسکونی در شهرهای مرزی دهلران و  مهران با اعتبار 3میلیارد و 300میلیون تومان خبر داد. سرهنگ یحیی الهی  با اعلام  این خبر اظهار داشت: با حضور  جمعی از مسولین محلی،  مهندس اورعی رئیس مرکز اجرایی مهندسی ناجا و مهندس […]

به گزارش راسان خبر از روابط عمومی مرزبانی ایلام؛ فرمانده مرزبانی ایلام از کلنگ زنی تعداد32واحد مسکونی در شهرهای مرزی دهلران و  مهران با اعتبار 3میلیارد و 300میلیون تومان خبر داد.
سرهنگ یحیی الهی  با اعلام  این خبر اظهار داشت: با حضور  جمعی از مسولین محلی،  مهندس اورعی رئیس مرکز اجرایی مهندسی ناجا و مهندس عالی پور مجری طرح های عمرانی ناجا در استانهای ایلام و لرستان برای رفاه حال مرزبانان خبر داد.
یحیی الهی با بیان اینکه با پیگیری های فرمانده مرزبانی ناجا اعتبار ساخت این واحدها تامین شده افزود: به لطف خدا و اقدامات انجام شده از سوی مجری طرح های عمرانی استان های ایلام و لرستان و نیز رئیس مرکز اجرایی  مهندسی ناجا مقرر است واحدهای  مسکونی کلنگ زنی شده تا اربعین  سال جاری تکمیل و مورد بهره برداری  قرار گیرند.