ایلام، راسان خبر_ مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق ایلام گفت: ۱۰۰ درصد روستاها این استان از نعمت برق برخوردار هستند.

۸۲۰۹۱۴۴۰-۷۰۷۵۶۶۰۹
به گزارش روز یکشنبه پایگاه خبری راسان خبر به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع برق ااستان؛ هادی شیرخانی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: امروز به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هیچ روستایی در استان ایلام نیست که از نعمت برق برخوردار نباشد.
وی با اشاره به اینکه سال گذشته سال بدون خاموشی برای مردم استان بوده است افزود: امسال با توجه به گرمای تابستان همکاری در مصرف برق را از هم استانی‌ها درخواست داریم زیرا با یک درجه افزایش دما ۵۰۰ مگابایت به مصرف برق اضافه می شود.
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام از تعویض بیش از هفت هزار و ۷۰۰ کنتور معیوب در سطح استان در سال گذشته خبر داد و یادآور شد: توسعه استفاده از شبکه متوسط به میزان ۱۳۵ کیلومتر، کاهش شعاع تغذیه پست ها با احداث سه فیدر، حذف شبکه فشار ضعیف به طول ۳۵ کیلومتر و نصب ۱۰۰ دستگاه ترانسفورماتور کم تلفات از دیگر فعالیت ها و اقدامات این شرکت در سال گذشته بوده است.
شیرخانی تامین برق پایدار و ارتقای کیفیت را از مهم‌ترین اهداف شرکت برق استان ایلام اعلام کرد و گفت: اقتصاد مقاومتی در راس امور این شرکت قرار دارد و در این زمینه تلاش خود را در دستیابی به اهداف شرکت که در راستای شعار سال است، به کار خواهیم گرفت.
بیش از ۲۰۰ هزار مشترک خانگی، عمومی، کشاورزی و صنعتی در سطح استان از خدمات شرکت توزیع نیروی برق ایلام بهره مند هستند.
استان ایلام در غرب کشور با ۵۸۵ هزار نفر جمعیت، ۱۰ شهرستان، ۲۵ شهر و ۶۸۰ روستا دارد.