به گزارش خبرنگار راسان خبر؛  مراسم احیای شب ۲۱ ماه مبارک رمضان همزمان با شهادت حضرت علی (ع)  در سراسر مساجد و بقاع متبرکه استان ایلام در حال برگزاری می باشد. روزه داران در این مراسم با خواندن دعاهای افتتاح ، جوشن کبیر و ذکر استغفار به درگاه پروردگار خود به راز و نیاز می […]

به گزارش خبرنگار راسان خبر؛  مراسم احیای شب ۲۱ ماه مبارک رمضان همزمان با شهادت حضرت علی (ع)  در سراسر مساجد و بقاع متبرکه استان ایلام در حال برگزاری می باشد.

روزه داران در این مراسم با خواندن دعاهای افتتاح ، جوشن کبیر و ذکر استغفار به درگاه پروردگار خود به راز و نیاز می پردازند و پس از آن مراسم قرآن به سر گرفتن برگزار خواهد شد.

مردم مؤمن و روزه دار استان در  این مراسم با حضورگسترده خویش به برپایی آئین های معنوی با خالق هستی راز و نیاز و مناجات خواهند پرداخت.

مداحان اهل بیت (ع) نیز در رثای اولین شهید محراب حضرت علی (ع) نوحه خوانی و مرثیه سرایی می کنند.

شب قدر همان شبى است كه در تمام سال شبى به خوبى و فضيلت آن نمى رسد و عمل در آن بهتر است از عمل در هزار ماه و در آن شب تقدير امور سال مى شود و ملائكه و روح كه اعظم ملائكه است در آن شب به اذن پروردگار به زمين نازل مى شوند و به خدمت امام زمان عجل الله تعالى فرجه الشريف مشرّف مى شوند و آنچه براى هركس مقدّر شده است بر امام زمان عجل الله تعالى فرجه الشريف عرض مى كنند.

DSC03195 DSC03196 DSC03211 DSC03214  DSC03210DSC03229