به گزارش پایگاه خبری راسان خبر از ایلام، مدیر کل کمیته امداد ایلام با اعلام این خبر گفت‌: امسال ۱۲۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان کمیته امداد در ایلام پرداخت شده است. قنبر موسی نژاد افزود:  سال گذشته میزان تسهیلات پرداختی به مددجویان از محل تبصره ۱۶ بانک‌ها ۸۰ میلیارد تومان بوده است. وی […]

به گزارش پایگاه خبری راسان خبر از ایلام، مدیر کل کمیته امداد ایلام با اعلام این خبر گفت‌: امسال ۱۲۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان کمیته امداد در ایلام پرداخت شده است.

قنبر موسی نژاد افزود:  سال گذشته میزان تسهیلات پرداختی به مددجویان از محل تبصره ۱۶ بانک‌ها ۸۰ میلیارد تومان بوده است.

وی یادآور شد: بر این اساس امسال تاکنون برای بیش از هشت هزار نفر نیازمند در این استان شغل ایجاد شده است و از طریق راهبران شغلی نیز ۲ هزار و ۴۰۰ نفر و از طریق کاریابی نیز ۳۸۰ نفر بکارگیری شده‌اند.

مدیر کل کمیته امداد ایلام به مشارکت خوب مردم در دستگیری از نیازمندان اشاره کرد و بیان کرد: امسال علی رغم مشکلات اقتصادی زیاد و بیماری کرونا، خوشبختانه میزان مشارکت مردم استان در کمک به نیازمندان نسبت به سال گذشته ۶۰ درصد افزایش داشته است.

موسی نژاد  تأمین مسکن نیازمندان را یکی دیگر از خدمات شاخص کمیته امداد عنوان کرد و گفت: خوشبختانه با تلاش‌هایی که صورت گرفته هم اکنون نیاز مسکن مددجویان واجد شرایط در برخی شهرستانهای استان از جمله دهلران، بدره و سیروان به صفر رسیده است و در زمینه مسکن خانواده‌های ایتام فاقد مسکن نیز همه این خانواده‌ها تا نیمه سال آینده صاحب مسکن می‌شوند.

کد خبر/۴۹۰۴۴