ایلام، راسان خبر_ فرمانده انتظامی ایلام گفت: ۱۵ کیلوگرم مواد مخدر از ۶ سوادگر مرگ درعملیات پلیس این استان کشف و ضبط شد.

images-1

به گزارش روز چهارشنبه پایگاه خبری  راسان خبر به نقل از شنبه پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سردار نورعلی یاری گفت: در ادامه طرح های مقابله با عمده فروشان مواد مخدر، پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان های ایلام و دره شهر در اقدامی اطلاعاتی و فنی توانستند از قاچاقچیان ۱۵ کیلوگرم مواد مخدر کشف کنند.
وی افزود: در این عملیات ۶ نفر دستگیر و سه دستگاه خودرو نیز توقیف شد که متهمان برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.
فرمانده انتظامی استان ایلام یادآور شد: این اقدام در راستای طرح ارتقا امنیت اجتماعی استمرار خواهد داشت و برخورد پلیس با این موضوع با اقتدار کامل خواهد بود.
سردار یاری ضمن قدردانی از مردم در همراهی با پلیس، از شهروندان استان خواست که همچنان با شماره تلفن ۱۱۰ نیروی انتظامی را در راستای تحقق امنیت پایدار در استان کمک کنند.
** کشف ک کیلوگرم تریاک در ایستگاه بازرسی پل سیمره
فرمانده انتظامی چرداول گفت: ۲ سوداگر مرگ در ایست و بازرسی منطقه پل سیمره از توابع این شهرستان شناسایی و یک کیلوگرم تریاک از آنان کشف و ضبط شد.
مرکز اطلاع رسانی پلیس در خبر دیگری به نقل از سرهنگ جهانگیر زارعی اعلام کرد: در اجرای طرح کنترل راه ها، ماموران مستقر در ایستگاه ایست و بازرسی سیمره به راننده و سرنشینان یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ نقره ای رنگ که از خوزستان به سمت کرمانشاه درحرکت بود مظنون شدند.
وی افزود: ماموران پس از هدایت خودرو به شانه خاکی جاده با توجه به ظن قوی نسبت به بازرسی کامل خودرو مقدار یک کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک که با شگرد خاصی در خودرو جاسازی شده بود، کشف کردند.
سرهنگ زارعی تاکید کرد: متهمان پس از بازجویی های مقدماتی با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شدند.

** کیف قاپ موتور سوار در ایلام دستگیر شد
رئیس پلیس آگاهی انتظامی استان ایلام از دستگیری کیف قاپ موتور سوار و کشف ۵ فقره سرقت خبر داد.
سرهنگ علیرضا گوهری گفت: به دنبال وقوع چندین فقره کیف قاپی از بانون که در سطح شهر ایلام صورت می گرفت موضوع در دستور کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
وی ادامه داد: با اشراف اطلاعاتی پلیس سرنخ هایی از فعالیت سارق سابقه داری در این پرونده به دست آمد.
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان ایلام گفت: پس از چند روز تلاش شبانه روزی سارق شناسایی و محل اختفای وی زیر پوشش ویژه پلیس آگاهی درآمد.
گوهری تاکید کرد: متهم درعملیات پلیسی غافلگیرانه دستگیر به همراه مقادیری از اموال مسروقه با تشکیل پرونده تحویل محاکم قضایی شد.