محمد حسنی معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام روز چهارشنبه در گفتگو با راسان خبر در ایلام گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون یک هزار ۹۳۷ کارت هوشمند برای ناوگان حمل و نقل کالا و مسافر در استان صادر  و تمدیذ شده است. وی افزود: در بخش  ناوگان […]

 محمد حسنی معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام روز چهارشنبه در گفتگو با راسان خبر در ایلام گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون یک هزار ۹۳۷ کارت هوشمند برای ناوگان حمل و نقل کالا و مسافر در استان صادر  و تمدیذ شده است.

وی افزود: در بخش  ناوگان حمل باری سنگین سه هزار و ۹۴ ، یک هزار ۱۸۹ ناوگان مسافربری، دو هرار ۷۳ ناوگان وانت بار ، یک هزار و ۹۷۰ بخش مسافربری کارت هوشمند آنان فعال می باشد.

معاون حمل و نقل استان تصریح کرد: از ابتدای سالجاری تاکنون ۱۳ هزار و ۶۸۰ حلقه لاستیک بین رانندگان ناوگان حمل و نقل جاده ای استان ایلام توزیع شد.

وی  افزود: توزیع  این تعداد لاستیک ها در قالب ۱۲ هزار و ۲۹۸ فقره حواله بین رانندگان ناوگان حمل و نقل سنگین باری و مسافری برون شهری بوده که کارت هوشمند آن‌ها فعال است انجام شده است.

وی یاداور شد: جهت  اطلاع به موقع از جزئیات تردد ناوگان، مشاهده  تردد و مسیر سفر خودرو، گزارش میزان توقف‌های خودرو در حین سفر، گزارش کارکرد ناوگان … ۱۷۴ اتوبوس به سامانه سپهتن متصل شدند.

وی تصریح کرد: همچنین ۱۵۰دستگاه سواری و هزار و ۶۰۰ناوگان مسافربری شامل اتوبوس، مینی‌‌بوس و سواری به مسافران خدمات‌رسانی می‌کنند.

به گفته حسنی،۶ شرکت سواری و ۲۳ اتوبوس مسئولیت حمل ‌و نقل مسافر در مهران را بر عهده دارند.