به گزارش خبرنگار راسان خبر؛ هادی شیرخانی روز سه شنبه (۱۹ مرداد)در آیین تجلیل از خبرنگاران استان که به مناسبت روز خبرنگار برگزار شد، اظهار کرد: در سطح کشور مدل و الگوی مدیریتی برای مصرف صحیح برق وجود ندارد در حالیکه به سمتی پیش می رویم که مصرف برق در تابستان ها در پرتگاه و […]

DSC03568

به گزارش خبرنگار راسان خبر؛ هادی شیرخانی روز سه شنبه (۱۹ مرداد)در آیین تجلیل از خبرنگاران استان که به مناسبت روز خبرنگار برگزار شد، اظهار کرد: در سطح کشور مدل و الگوی مدیریتی برای مصرف صحیح برق وجود ندارد در حالیکه به سمتی پیش می رویم که مصرف برق در تابستان ها در پرتگاه و اوج قرار دارد.

شیرخانی تاکید کرد: 
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام با اشاره به مدیریت بهینه مصرف برق یادآور شد: صنعت برق در حوزه مدیریت بهینه مصرف به کمک و همراهی رسانه ها در امر فرهنگ سازی بیش از گذشته نیازمند است.
شیرخانی در بخش دیگری از سرقت انرژی و استفاده از انشعاب غیر مجاز برق در استان انتقاد کرد و افزود: این پدیده اقدامی زشت و غیر اخلاقی است که خسارت های غیر قابل جبرانی را به این شرکت وارد کرده است.
وی اضافه کرد: این افراد چون بهای برق را نمی پردازند در مدیریت مصرف برق هم بی توجهی دارند که خود این عامل باعث افزایش فشار بار به تاسیسات این شرکت می شود.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق ایلام همچنین به میزان مطالبات شرکت از مشترکان اشاره کرد و یادآور شد: این شرکت بیش ۴۱۴ میلیارد از مشترکان طلب دارد که بیشترین مطالبات فوق مربوط به شرکت های آب و فاضلاب روستایی و شهری استان ایلام است.

DSC03561

DSC03565

DSC03572

DSC03573

DSC03575

DSC03576