بازدید استاندار ایلام و معاون فنی و توسعه امور زیربنایی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور از طرح‌های راهسازی استان
معاون فنی و توسعه امور زیربنایی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور و استاندار ایلام به اتفاق شماری از مسوولان کشوری و محلی از طرح‌های راهسازی استان بازدید کردند.

download-(1)
به گزارش راسان نیوز به نقل از روابط عمومی استانداری ایلام؛ غلامرضا شافعی  در دیدار با محمدرضا مروارید، پس از استماع گزارش های مسوولان، مهندسان و مشاوران فنی نسبت به تامین کسری اعتبارات مورد نیاز طرح های عمرانی و راهسازی استان نسبت به رفع موانع مربوطه قول مساعد داد.
معاون فنی و توسعه امور زیربنایی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشوردر بازدید از پروژه راهسازی کنجانچم بر تامین منابع مالی این طرح از منابع مختلف از جمله منابع دولتی، استفاده از توان سرمایه گذاری بخش خصوصی و خرید خدمت دولت از سرمایه گذاران تاکید کرد.
وی گفت: باید تلاش نمائیم با جذب منابع لازم نسبت به اتمام پروژه های راهسازی ایلام- کرمانشاه اقدام نمائیم.
حسن نیا معاون سازمان راهداری کشور نیز در ادامه در این بازدی بیان کرد: منابع لازم را برای بهسازی و روکش اسفالت ۲۰ کیلومتر از مسیر ایلام – صالح آباد را تامین می کند.
لازم به ذکر است که معاون فنی و توسعه امور زیربنایی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور امروز به همراه استاندار و سایر مسئولین کشوری و استانی از پروژه های راهسازی در مسیرهای ایلام- مهران، ایلام – سرابله – حمیل و ایلام- ایوان- اسلام آباد(تونل قلاجه ) بازدید می کند.