به گزارش سایت خبری راسان خبر به نقل از پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی شهرستان مهران گفت:فردی که عصر امروز در شهرک اسلامیه شهرستان مهران یکنفر را با ضربات چاقو از پای درآورده بود دستگیر شد. سرهنگ امیر عباس شهبازی در گفت و گو با کانال خبری پلیس گفت:حدود ساعت ۱۸ امروز وقوع یکفقره چاقوکشی […]

به گزارش سایت خبری راسان خبر به نقل از پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی شهرستان مهران گفت:فردی که عصر امروز در شهرک اسلامیه شهرستان مهران یکنفر را با ضربات چاقو از پای درآورده بود دستگیر شد.

سرهنگ امیر عباس شهبازی در گفت و گو با کانال خبری پلیس گفت:حدود ساعت ۱۸ امروز وقوع یکفقره چاقوکشی و مرگ یکی از طرفین این نزاع به مرکز فوریت های پلیس گزارش داده شد.

وی ادامه داد:بلافاصله ماموران در محل حاضر و بررسی های اولیه و تلاش خود را در خصوص این قتل و دستگیری قاتل آغاز کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان مهران گفت:تلاش پلیس نتیجه داد و پس از ساعتی متهم اصلی این پرونده شناسایی و دستگیر شد.

وی با اشاره به اینکه تحقیقات پلیس و دستگاه قضایی در خصوص علت و انگیزه این قتل آغاز شده است ، گفت:متهم به قتل در تحقیقات اولیه اختلاف خانوادگی با مقتول را علت ارتکاب به قتل عنوان کرده است.

بگفته فرمانده انتظامی شهرستان مهران یکفقره چاقوکشی منجر به قتل نیز ساعت ۲۱ امشب در روستای چالاب این شهرستان اتفاق افتاد که در جریان آن فردی ۳۶ ساله با ضربات چاقو به قتل رسیده است.