به گزارش راسان خبر؛ مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ملکشاهی گفت: بیش از 20 میلیارد ریال کمک بلاعوض به خسارت دیدگان از سیل آبان ماه سال 94 در این شهرستان پرداخت شد. حسن حیدری اظهار کرد: با پیگیرهای مسئولان شهرستان و نمایندگان مردم استان ایلام در مجلس شورای اسلامی این میزان کمک بلاعوض به یک […]

به گزارش راسان خبر؛ مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ملکشاهی گفت: بیش از 20 میلیارد ریال کمک بلاعوض به خسارت دیدگان از سیل آبان ماه سال 94 در این شهرستان پرداخت شد.

حسن حیدری اظهار کرد: با پیگیرهای مسئولان شهرستان و نمایندگان مردم استان ایلام در مجلس شورای اسلامی این میزان کمک بلاعوض به یک هزار و 300 سرپرست خانوار آسیب دیده پرداخت شد.

وی افزود: بخش اول این مبلغ روز گذشته به حساب های اعلام شده این افراد نزد بانک ملت پرداخت شده و بخش دوم نیز امروز به حساب های خسارت دیدگان نزد بانک ملی ایران واریز می شود.
حیدری اضافه کرد: به کسانی که در مرحله اول تسهیلات 40 میلیون ریالی بابت خسارت ناشی از سیل دریافت کردند هر یک 10 میلیون ریال به صورت بلاعوض و به کسانی که تسهیلات 60 میلیون ریالی دریافت کردند هر کدام 15 میلیون ریال کمک بلاعوض پرداخت شده است.