ایلام، راسان خبر_ مدیردرمان تامین اجتماعی ایلام: افرادی که تحت پوشش بیمه نیستند می توانند از خدمات رایگان بیمارستان صحرایی بهره مند شوند

images-2

مدیر درمان تامین اجتماعی استان ایلام شامگاه سه شنبه در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری راسان خبر گفت: افرادی که تحت پوشش بیمه نیستند می توانند از خدمات رایگان  بیمارستان صحرایی تامین اجتماعی مستقر در مرز مهران بهره مند شوند.

دکتر کریم لاله ماژین به خدمات ارایه شده در بیمارستان صحرایی تامین اجتماعی اشاره کرد و گفت:این بیمارستان  از ۲۲ آبان راه اندازی شده و تا پنجم آذر فعالیت دارد که در بخش های دندان پزشکی، آزمایشگاه،پزشک عمومی و غیره به زوار اربعین حسینی به صورت کاملا رایگان ارایه خدمت می کند.

و در ادامه افزود:از افتتاح ببمارستان صحرایی تامین اجتماعی(۲۲آبان ) تا به امروز یعنی تاریخ (۲۵آبان ) ،. بیش از ۳هزار نفر بیمار به بیمارستان صحرایی مراجعه نموده و ویزیت رایگان شده اند که پیش بینی می شود  با توجه به سیل عظیم جمعیت در روزهای نزدیک اربعین این تعداد به چند برابر افزایش پیدا کند.

دکتر لاله ماژین تاکید کرد  بیمه شدگان تامین اجتماعی در سفر به کشور عراق دفترچه بیمه همراداشته باشند تا در صورت لزوم با مشکل مواجه نشوند.

وی افزود: بیش از ۴۰  نفر در این بیمارستان در حال خدمت رسانی به زائران در پایانه مرزی مهران هستند.