شهردار ایلام روز سه شنبه  در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری راسان خبر از ایلام  گفت: بانک شهر و شهرداری به سبب داشتن اهداف مشترک در خدمات رسانی به شهروندان  می طلبد  در تمام عرصه ها ی  مختلف با هم همکاری  داشته باشند و شعار آبادانی شهر و رضایت شهروندان سرلوحه کار خود قرار دهند. منت محمدی، افزود: […]

۲۷۱۰۹_۶۵۹

شهردار ایلام روز سه شنبه  در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری راسان خبر از ایلام  گفتبانک شهر و شهرداری به سبب داشتن اهداف مشترک در خدمات رسانی به شهروندان  می طلبد  در تمام عرصه ها ی  مختلف با هم همکاری  داشته باشند و شعار آبادانی شهر و رضایت شهروندان سرلوحه کار خود قرار دهند.

منت محمدی، افزود: ارائه خدمات ارزنده بانک شهر در موضوع های  متعدد در مباحث  فرهنگی ، اقتصادی و  اجتماعی در سطح کشور نشان از توجه ویژه ی  بانک  شهر  به خواسته های مشتریان  است.

وی ، تکمیل  و راه اندازی پروژه های عمرانی در استان  ایلام را از خواسته های مهم شهرداری از بانک شهر  دانست و خطر نشان کرد : در راستای خدماترسانی به مردم باید از هیچ تلاشی فروگذار نباشیم زیرا بانک شهر ریشه در شهر داری دارد.

وی در ادامه، از نصب و راه اندازی ۶دستگاه عابر بانک  بانک شهر در سطح شهر ایلام خبر داد و گفت: یک عدد از این دستگاه ها  در میدان معلم جهت  خدمات رسانی نصب و ۵مورد باقی مانده نیز در نقاط پرتردد شهر به زودی راه اندازی خواهد شد.

محمدی، نصب دستگاه های خودپرداز بانک شهر  در سطح استان را نمونه ی از همکاری شهرداری با بانک شهر دانست و بر تقویت و رابطه بیشتر و بهتر  با این بانک تاکید کرد.

شهردار ایلام در پایان ،  رضایت مندی مردم استان در دهمین نمایشگاه کتاب  از بانک شهر به عنوان بانک عامل ارائه بن تخفیف کتاب را نشان  از توجه خاص این بانک  به حق و حقوق شهروندان دانست و بر همکاری بیشتر و بهتر با بانک شهر در سال های آتی نیز خبر داد.