به گزارش سایت خبری راسان خبر؛ سرهنگ رضا همتی زاده عصر شنبه گفت: با توجه به تراکم سنگین جاده ای روز طبیعت در بسیاری از محورهابی این استان به خصوص در مسیرهای ورود و خروج به شهرها، محدودیت های ترافیکی با هدف تسهیل و روان سازی تردد پیش بینی شده است. وی در خصوص این […]

IMG_20170401_30554

به گزارش سایت خبری راسان خبر؛ سرهنگ رضا همتی زاده عصر شنبه گفت: با توجه به تراکم سنگین جاده ای روز طبیعت در بسیاری از محورهابی این استان به خصوص در مسیرهای ورود و خروج به شهرها، محدودیت های ترافیکی با هدف تسهیل و روان سازی تردد پیش بینی شده است.
وی در خصوص این محدودیت ها توضیح داد:در جهت تسهیل در تردد امن جاده ای فردا سیزدهم فرورین ماه تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت در محورهای برون شهری استان ایلام ممنوع است.
وی هشداد داد: نیروهای پلیس راه استان در صورت مشاهده تخلف از این ممنوعیت، اعمال قانون و وسایل نقلیه مذکور را متوقف خواهند کرد.
سرهنگ همتی زاده از اهالی استان ایلام درخواست کرد : فردا در روز طبیعت در جهت حفظ سلامت خود و دیگر هم استانی ها و جلوگیری از بروز هرگونه ترافیک؛ قوانین راهنمایی و رانندگی را مد نظر قرار دهند و همکاری لازم را با عوامل پلیس راه انجام دهند.
وی اضافه کرد: با توجه به اینکه کارشناسان هواشناسی برای روزهای آخر هفته جاری و ابتدای هفته آینده بارندگی در بیشتر مناطق استان را پیش بینی کرده اند، می طلبد رانندگان با رعایت قوانین و مقررات و اصل سرعت مطمئن سفر خوبی را برای خود و خانواده هایشان فراهم کنند و با پرهیز از انجام تخلفات بویژه سرعت و سبقت غیر مجاز از بروز حوادث ناگوار جلوگیری کنند.
وی گفت: تمام تلاش پلیس راه و سایر دستگاه های خدمات رسان این استان برای کاهش حوادث رانندگی در ایام نوروز است و انتظار است رانندگان با دقت و حوصله رانندگی کرده و قوانین راهنمایی و رانندگی را با دقت اجرا کنند.