راسان خبر/معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی ایلام از وقوع آتش سوزی در کانکس حاوی سرنگ‌های قاچاق و غیر قابل مصرف و پوکه‌های دارو این معاونت خبر داد.

به گزارش راسان خبر از ایلام به نقل از روابط عمومی؛ رسول دشتی شامگاه جمعه با اشاره به حادثه حریق در این معاونت، اظهار داشت: در حوالی ساعت ۱۵ امروز در یکی از کانکس‌های محوطه پارکینگ معاونت غذا و دارو حریق اتفاق افتاد که بعد از مطلع شدن موضوع و نمایان شدن دود در اطراف محوطه بیرونی معاونت، بلافاصله دو ایستگاه آتش‌نشانی شماره یک و سه ایلام در محل حادثه حضور یافتند و در کمترین زمان ممکن آتش سوزی مهار شد.

وی افزود: طی این حادثه، کانکس حاوی سرنگ‌های قاچاق و غیر قابل مصرف و پوکه‌های دارو دچار آتش سوزی گردید و خوشبختانه با حضور به موقع گروه آتش نشانی و نیز به دلیل وسیع نبودن گسترش آتش با اعزام نخستین اکیپ آتش نشانی، آتش در محل مورد نظر اطفاء شد.

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی ایلام با بیان اینکه در این آتش‌سوزی غیر از کانکس، خسارت دیگری نداشت، تصریح کرد: پس از بررسی دوربین‌های مدار بسته محوطه پارکینگ، هیچگونه مورد مشکوکی مشاهده نگردیده است.

دشتی عنوان کرد: احتمال می‌رود انعکاس نور خورشید بر اجسام براق و برجامانده در محل حادثه سبب شروع آتش و شعله‌ور شدن آن به‌دلیل وجود کارتن‌ها در آن محل بوده است.

کد خبر/۸۷۳۷۴

  • نویسنده : سمیه آذرمهر