راسان خبر/مدیرعامل شرکت آبفای ایلام از آغاز عملیات اجرایی اصلاح و بازسازی شبکه توزیع آب و انشعابات سه روستای پیامن علیا، پیامن وسطی و پیامن سفلی از توابع بخش چشمان دهستان زردلان شهرستان هلیلان خبر داد.

به گزارش راسان خبر از ایلام؛ محمد محمدی با اعلام این خبر اظهار داشت: فرسودگی و قدمت بالای شبکه های توزیع آب روستاهای مذکور مشکلات هدر رفت و توزیع نامتوازن آب در روستا را طی سنوات متوالی ایجاد کرده بود.

وی افزود: شرکت آبفا استان با انجام مطالعات، طراحی و تحلیل شبکه توزیع و با مشارکت بنیاد نیکوکاری ابراهیمی، خیر آبرسان کشور، عملیات اصلاح و بازسازی شبکه توزیع اب سه روستای دهستان زردلان را در دستور کار قرار داد.

مدیرعامل شرکت ابفای ایلام تصریح کرد: در همین راستا عملیات اجرایی را به طول ۶۵۰۰ متر لوله پلی اتیلن به اقطار ۲۰،۶۳،۷۵و۱۱۰ میلی متر همراه با استاندارد سازی ۸۰ فقره انشعاب آب در قالب یک پیمان با مبلغ قرارداد ۱۲/۸میلیارد ریال آغاز نمود.

محمدی بیان داشت: با همت و مساعدت این خیر آبرسان مشکل اصلاح و بازسازی شبکه توزیع و انشعابات اب سه روستای مذکور مرتفع خواهد شد.

لازم به ذکر است؛ با همکاری بنیاد نیکوکاری ابراهیمی، جمعیتی بالغ بر ۲۹۳ نفر از آب سالم، پایدار و بهداشتی بهره مند می شوند.

کد خبر/۹۴۶۰۸

  • نویسنده : سمیه آذرمهر