جواد یگانه” مدیر فرودگاه شهدای ایلام روز پنج شنبه در گفتگو با خبرگزاری راسان خبر در ایلام گفت: پرواز ایلام_نجف از ۱۶مهر سالجاری آغاز و تا سوم آبان  ادامه دارد. وی افزود: قیمت بلیط پرواز ایلام_نجف  ۶۵۰ تا ۷۰۰ هزار تومان برای اربعین امسال از سوی انجمن شرکت های هواپیمایی کشور تعیین شده است. مدیر […]

جواد یگانه” مدیر فرودگاه شهدای ایلام روز پنج شنبه در گفتگو با خبرگزاری راسان خبر در ایلام گفت: پرواز ایلام_نجف از ۱۶مهر سالجاری آغاز و تا سوم آبان  ادامه دارد.

وی افزود: قیمت بلیط پرواز ایلام_نجف  ۶۵۰ تا ۷۰۰ هزار تومان برای اربعین امسال از سوی انجمن شرکت های هواپیمایی کشور تعیین شده است.

مدیر فرودگاه شهدای ایلام اظهار داشت: برای این مسیر هوایی چهار سورتی پرواز در طول روز از سوی شرکت هواپیمایی ایران ایر در نظر گرفته شده است.

وی در ادامه از افزایش پروازهای هفتگی این فرودگاه در مسیر ایلام _مشهد _ایلام خبر داد و بیان داشت: چهار سورتی پرواز جدید در مسیر ایلام _مشهد _ایلام به پروازهای هفتگی فرودگاه شهدای ایلام افزوده شده است.

وی یادآور شد:  این پروازها از تاریخ ۱۱مهر ماه، روزهای دوشنبه و پنجشنبه هر هفته توسط شرکت هواپیمایی زاگرس با هواپیمای بوینگ MD ۸۲ به ظرفیت ۱۶۰ نفر مسافران را در مسیر ایلام – مشهد را ۱۱ مهرماه جابجا خواهد کرد.

یگانه افزود: ترمینال کنونی فرودگاه شهدای ایلام به مساحت ۲ هزار و ۴۰۰ متر، ۴۵۰ نفر ظرفیت دارد.

استان ایلام بیش از ۵۷۰ هزار نفر جمعیت دارد.