راسان_ ایلام،  رئيس پليس راهنمايي و رانندگي استان ایلام  از برگزاري جلسات آموزش همگاني فرهنگ ترافيک به اقشار مختلف جامعه و کارمندان ادارات در سطح استان خبر داد. سرهنگ محمد رسولی در اين رابطه اظهار داشت: در راستاي ارتقاء سطح دانش و آگاهي افراد جامعه پيرامون قوانين راهنمايي و رانندگي و فرهنگ ترافيک و همچنين […]

th-(1)راسان_ ایلام،  رئيس پليس راهنمايي و رانندگي استان ایلام  از برگزاري جلسات آموزش همگاني فرهنگ ترافيک به اقشار مختلف جامعه و کارمندان ادارات در سطح استان خبر داد.

سرهنگ محمد رسولی در اين رابطه اظهار داشت: در راستاي ارتقاء سطح دانش و آگاهي افراد جامعه پيرامون قوانين راهنمايي و رانندگي و فرهنگ ترافيک و همچنين آشنايي مردم با برخي از قوانين از قبيل شماره گذاري و تعويض پلاک، کارشناسان پليس راهنمايي و رانندگي از ابتداي سال جاري همانند سال هاي گذشته برنامه آموزش حضوري و همگاني را در دستور کار خود دارند.

وي افزود: اداره و محله محوری و همچنین آموزش موتور سواران و رانندگان حمل و نقل عمومی  از جمله اقدامات اداره آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور در تعطیلات تابستان است .

رئيس پليس راهور ایلام افزود: در اين جلسات در خصوص دستورالعمل ها و قوانين راهنمايي و رانندگي ناجا پيرامون شماره گذاري و تعويض پلاک خودرو ها، انواع پلاک ها شامل پلاک هاي ملي، گذر موقت و قوانين مربوط به آن ها و همچنين در خصوص مفقودي پلاک و کارت خودرو و روند پيگيري و ارائه خدمات پليس در اين رابطه و قوانين مربوط به احراز سکونت جهت صدور پلاک خودرو و وضعيت خلافي ها و مسائل مربوط به خريد و فروش خودرو در مراکز تعويض پلاک آموزش هاي لازم ارائه می شود.

اين مسئول انتظامي با تاکيد بر استمرار جلسات آموزش همگاني براي ساير اقشار جامعه در طول سال، تصريح کرد: در کلاس ها و جلسات آموزش همگاني، مخاطبان سوالات و ابهامات ذهني خود را مطرح و کارشناسان پليس راهور پاسخ هاي لازم را ارائه مي نمايند.