راسان خبر /سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از برگزاری بیش از ٣ هزار برنامه در گرامیداشت چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در استان خبر داد.

به گزارش راسان خبر از ایلام؛ حجت الاسلام چراغی پور با اعلام این خبر اظهار داشت : این برنامه‌ها در عرصه های مختلف اجتماعی، فرهنگی، مذهبی، سیاسی، خدماتی،عمرانی، ورزشی و… توسط ٢۵ کمیته تخصصی ستاد دهه فجر تدوین که درطول ایام الله دهه فجر امسال در سطح استان اجرا می شود.

وی افزود: ویژه برنامه های بزرگداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با شعار محوری “جشن ملی، مشارکت پرشور و آینده روشن” به اجرا در خواهد آمد.

سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام گفت: نشاط اجتماعی، امیدآفرینی و ترسیم آینده ای روشن با مشارکت فعال اقشار مختلف مردم به ویژه نسل جوان و بیان دستاوردهای ارزشمند نظام مقدس جمهوری اسلامی از جمله اهداف برگزاری ویژه برنامه های بزرگداشت چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به شمار می رود.

حجت الاسلام چراغی پور تصریح کرد: ماحصل اجرای این برنامه ها حضور تماشایی و غرور آفرین مردم در راهپیمایی یوم الله ٢٢ بهمن و همچنین انتخابات اسفندماه خواهد بود.

وی در پایان از عموم مردم همیشه در صحنه استان دعوت کرد تا همراه و همصدا با ملت بزرگ ایران در سراسر کشور با شرکت فعال و پرشور در مراسم گرامیداشت ایام الله دهه فجر بار دیگر وفاداری و اعتقاد راسخ خود در دفاع از آرمان‌های والای نهضت شکوهمند انقلاب اسلامی را به نمایش بگذارند.

کد خبر/۹۲۲۷۹

  • نویسنده : سمیه آذرمهر