راسان خبر/نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی گفت: احداث پارک بانوان در مصوبات سفر دوم رئیس جمهور به ایلام قرار گرفت.

به گزارش راسان خبر از ایلام؛ سارا فلاحی در دیدار با وزیر نفت چندین مطالبه مردم استان در حوزه وظایف این وزارتخانه را پیگیر شد.

وی افزود: در این دیدار وزیر نفت در خصوص درخواست ۳ میلیارد تومان برای هیأت های ورزشی استان از محل مسئولیت‌های اجتماعی این وزارتخانه دستور مساعدت داد.

نماینده ایلام در مجلس شورای اسلامی گفت: همچنین تسریع در پرداخت ۲۰ میلیارد تومان جهت تکمیل طرح هادی روستاهای حوزه شمالی استان ایلام. دکتر اوجی جهت تسریع در پرداخت این اعتبار دستورات لازم را صادر کرد.

فلاحی عنوان کرد: با دستور وزیر نفت، احداث پارک بانوان در مرکز استان در زمره مصوبات سفر آتی رئیس جمهور به ایلام قرار بگیرد.

وی تصریح کرد: پیرو نامه هیأت فوتبال استان ایلام در خصوص تیم نفت ایلام که شرکت نفت مرکزی اسپانسر آن است،  نسبت به رفع مشکلات این تیم و رسیدگی به عدم پرداخت تعهدات مالی شرکت مذکور پیگیری شود که دکتر اوجی دستورات لازم را صادر شد.

نماینده ایلام در مجلس شورای اسلامی گفت: در خصوص تولید بنزین پیرولیز در پتروشیمی ایلام توسط سرمایه گذار خارجی که باعث ایجاد اشتغال ۱۵۰۰ نفر خواهد شد، دکتر فلاحی رایزنی لازم را با وزیر نفت انجام داد که جزئیات بیشتر از سوی نماینده ایلام به زودی منتشر خواهد شد.

کد خبر /۹۳۵۷۲

  • نویسنده : سمیه آذرمهر