ایلام_مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام گفت: طرح کنارگذر ایوان به طول ۹ کیلومتر با پیشرفت فیزیکی  ۲۰ درصد در حال اجرا است.

به گزارش پایگاه خبری راسان خبر از ایلام، عبدالله بهادری در بازدید از مراحل احداث کنارگذر شهر ایوان اظهار کرد: با تمهیدات قانونی که با همکاری دستگاه قضا و اداره کل ثبت اسناد استان در نظر گرفته شده است، مطالبات معارضین محلی و کشاورزان محدوده طرح کنارگذر شهر ایوان در حال پرداخت می باشد که با این وجود عملیات اجرایی پروژه تسریع خواهد شد.

وی افزود: طرح کنارگذر ایوان به طول ۹ کیلومتر با پیشرفت فیزیکی  ۲۰ درصد در حال اجرا است که برای اجرای این طرح ۲ دستگاه پل بزرگ و۳۷ پل بتونی متوسط احداث خواهد شد و این طرح ۴۰۰هزار متر مکعب عملیات خاکبرداری و خاکریزی خواهد داشت .

مدیرکل راه و شهرسازی ایلام یادآور شد: هدف از اجرای این پروژه را تسهیل تردد و کاهش ترافیک داخل شهر ایوان با توجه به اهمیت محور کرمانشاه-ایوان- ایلام- مهران به عنوان محور موازی کرمانشاه- حمیل- ایلاماست.

بهادری خاطرنشان کرد: مراودات تجاری و مذهبی با کشور عراق مخصوصاً در ایام اربعین محورهای منتهی به شهر مرزی مهران در استان ایلام را در موقعیت ویژه ای قرار داده است که می طلبد مسیرهای جاده ای استان به لحاظ کیفی و ایمنی توسعه یابند.

شناسه خبر/۵۱۷۳۱