راسان خبر/مدیر اداره برق زرین آباد دهلران گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۲ کیلومتر شبکه فشار ضعیف هوایی در نقاط مختلف شهری و روستایی این بخش انجام شده است.

علی اکبر پارسه در گفت و گو با خبرنگار راسان خبر از ایلام، اظهار داشت: همچنین در این بازده زمانی اصلاح و بهینه و در حریم ( مشکل ساز ) ۲ کیلو متر شبکه ۲۰ کیلو ولت روستاهای بردی، سراشکفت، خربزان بالا و پایین و ورودی پست ۱۳۲/۲۰ و اصلاح و بهینه و تبدیل ۴٫۷ کیلو متر شبکه سیمی به خودنگهدار شهری (میمه و پهله ) انجام شد.

وی افزود: احداث ۳۰۰mشبکه ۲۰ کیلو ولت مربوط به پست های هوایی شهری ملاصدرا، دریا و بخشداری، اصلاح و بهینه و تبدیل ۴٫۵ کیلو متر شبکه سیمی به خودنگهدار روستاهای بردی، سراشکفت، خربزان پایین و بالا، اصلاح و بهینه و رفع فولباری ۷ دستگاه ترانسفور ماتور به میزان ۱۵۵۰kvA مربوط به پست هایی هوایی روستای بردی ۲ دستگاه، روستاهای خربزان پایین، خربزان بالا، سر اشکفت، کلانتری و توحید، احداث و رفع فولباری ۲ دستگاه ترانسفور ماتوربه میزان ۵۰۰kva شهری مربوط به پست های هوایی شهرک جدید و دریا و احداث و اصلاح و بهینه ۲۸۸ متر کابلکشی فشار ضعیف زمینی شهری و روستایی از دیگر اقدامات انجام شده اداره برق زرین آباد است.

مدیر اداره برق زرین آباد دهلران عنوان کرد: همچنین احداث ۱۴۵ متر معابر بلوار فلزی شهرداری پهله (زرین آباد) احداث شده است.

پارسه بیان داشت: برای تکمیل این پروژه های برق رسانی  مبلغی بیش از ۳۸ میلیاردو۷۹۴میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.

کد خبر/۹۲۳۳۴

  • نویسنده : سمیه آذرمهر