راسان خبر/مدیرکل مطبوعات وزارت ارشاد با اشاره به اینکه در سال ۱۴۰۰ حدود ۱۹۲ میلیارد تومان آگهی دولتی به رسانه‌ها داده شده افزود: این مبلغ در سال گذشته (۱۴۰۱) به ۳۱۵ میلیارد تومان رسیده است.

به گزارش راسان خبر از ایلام؛ ایمان شمسایی ظهر امروز پنج شنبه در نشست هم‌اندیشی با اصحاب رسانه استان ایلام با بیان اینکه رسانه‌های دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنان معافیت‌های مالیاتی برخوردار هستند، اظهار داشت: ارزش افزوده ۹ درصد به آگهی دولتی تعلق نمی‌گیرد.

وی با اشاره به اینکه هدیه رئیس جمهور تمدید نمی‌شود، افزود: عضویت افراد در سامانه جامع رسانه‌ها تسهیل شده و همچنین رتبه‌بندی روزنامه‌ها را به استان‌ها واگذار کرده‌ایم.

مدیرکل مطبوعات وزارت ارشاد به هدیه ۲۰۰ گیگ اینترنت خبرنگاری اشاره کرد و گفت: این اینترنت به خبرنگارانی که عضو سامانه جامع رسانه بودند تعلق گرفته است.

شمسایی با بیان اینکه بحث شهر فرهنگی مهران با توجه به موقعیت شهر مهران در ایام اربعین ضرورت دارد گفت: این موضوع به وزیر ارائه و پیگیری خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه در سال ۱۴۰۰ حدود ۱۹۲ میلیارد تومان آگهی دولتی به رسانه‌ها داده شده افزود: این مبلغ در سال گذشته (۱۴۰۱) به ۳۱۵ میلیارد تومان رسیده است.

مدیرکل مطبوعات وزارت ارشاد در پایان با بیان اینکه تمامی مراحل ثبت نام در سامانه جامع خبرنگاران الکترونیکی است، افزود: تمامی مدارک نیز به صورت الکترونیک در این سامانه بارگزاری می‌شود.

کد خبر/۸۷۳۴۹

  • نویسنده : سمیه آذرمهر