راسان خبر/مدیر کل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان ایلام، گفت: نیمه خرداد یادآور ارتحال مردی الهی است که با رهبری و از خودگذشتگی مثال زدنی، توانست ایران را از سیطره ظلم و ستم نجات دهد.

به گزارش راسان خبر از ایلام؛ محمد زارع روز یک شنبه ۱۴ خرداد ماه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امام خمینی(ره) نمونه بارز پدری هدایتگر برای فرزندان این مرز وبوم بود که با دلسوزی‌هایش قلب‌های همه آزادگان را با هم پیوند می‌داد و در مقابل، تن دشمنان و مستکبران عالم را به لرزه می آورد و تمام نقشه های شیطانی‌شان را نقش بر آب می ساخت.

وی افزود: در ابتدای انقلاب اسلامی دسیسه های دشمنان انقلاب منجر به جنگ تحمیلی شد و جوانانی که عکس مبارک امام را بر قلب خود نهاده با روی گشاده و دلی سرشار از عشق به وطن و ناموس همگی وجب به وجب ایران را حفاظت کردند و با دفاع مقدس خود در مقابل ارتش تا دندان مسلح ظلم که رجزخوانی می کردند و تهران را نشانه گرفته بودند نامید ساختند.

مدیر کل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان ایلام خاطرنشان کرد: نیمه خرداد ۶۸ ، اشک، پهنای صورت ایرانیان را فرا گرفت و مرد الهی به ملکوت اعلا پیوست و عالم از رفتن این بزرگ مرد گریست اما جهان بیدار شد و عدالت زنده شد و حق و حقیقت ماندگار شد و آغاز سرفصل جدیدی از انقلاب اسلامی با طلوع جانشینی امام خامنه ای شکل گرفت که بوی خمینی می دهد و از تبار مردان پاک عالم است.

زارع گفت: آری امام خمینی(ره) حقیقتی‌ست که همیشه زنده است و پرچم مبارزه با ظلم را به امام خامنه ای سپردندکه آرمان‌هایش همان آرمان‌های خمینی کبیر است، نام و یاد خمینی را نه تنها در حرف بلکه در عمل نشان‌مان می دهد و تا با درایت و هدایت الهی خود ما را به سر منزل نهایی برسانند و حقیقت را نمایان و افکار پلید دشمنان عالم را برملا سازند.

کد خبر/۸۳۱۱۵

  • نویسنده : سمیه آذرمهر